İncellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan Xj9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 172
  • Görüntüleme 27B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün biraz baktım bu incel ve blackpill meselesine, tamamen saçmalık. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, sevgiye ihtiyacımız olduğunu da düşünmüyorum zaten. İnsanlardan sevgi beklemek acizlik bana kalırsa. Ben kendimi beğenirsem isterse tüm kızlar reddetsin umrumda olmaz, ben kendimi beğenmezsen tüm kızlar benimle olsun yine umrumda olmaz.
Ben gelecekte insanlardan uzakta, yalnız yaşamayı düşünüyorum. Kendi kendime yeterim.
Bence cinsellik yasayamamak sorun. Aska, sevgiye falan inanmiyorum.

Dün biraz baktım bu incel ve blackpill meselesine, tamamen saçmalık. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, sevgiye ihtiyacımız olduğunu da düşünmüyorum zaten. İnsanlardan sevgi beklemek acizlik bana kalırsa. Ben kendimi beğenirsem isterse tüm kızlar reddetsin umrumda olmaz, ben kendimi beğenmezsen tüm kızlar benimle olsun yine umurumda olmaz.
Ben gelecekte insanlardan uzakta, yalnız yaşamayı düşünüyorum. Kendi kendime yeterim.
Saçmalık falan değil en doğal ihtiyacımız, lookism, sosyal medya ve hipergrami yüzünden en çirkin kız kendi denginin çok çok üstüne yazılıyor. Ayrıca sevmek zorunda değillerse bizde onlara güvenlik borçlu değiliz o zaman. İsterse ölecek durumda olsun umurumda olmaz. Sevilmeyen insanlar yalnızlığa terk edildiği zaman ağır depresyonlar yaşar, belli başlı hastalıkların ortaya çıkma riski çoğalır, erken ölür. Bizi ölüme terk edenlere neden borçlu olalım ?
Aşk yalan sevgi gerçek en azından bir erkek için, ama kadınlar tam anlamıyla sevmez sevgileri çıkar ilişkisidir, yine de incel'lerde bu durumda yok.

Son düzenleme:
Saçmalık falan değil en doğal ihtiyacımız, lookism, sosyal medya ve hipergrami yüzünden en çirkin kız kendi denginin çok çok üstüne yazılıyor. Ayrıca sevmek zorunda değillerse bizde onlara güvenlik borçlu değiliz o zaman. Sevilmeyen insanlar yalnızlığa terk edildiği zaman ağır depresyonlar yaşar, belli başlı hastalıkların ortaya çıkma riski çoğalır, erken ölür.

Aşk yalan sevgi gerçek en azından bir erkek için, ama kadınlar tam anlamıyla sevmez sevgileri çıkar ilişkisidir, yine de incel'lerde bu durumda yok.
Hicbir kiz beni istemiyor diye de gidip tecavuzcu ya da katil olmam. Benimde annem var.

İncel grubundakiler abartmış ama, psikolojilerinin bozuk olduğu belli.
Yapacak guclerinin oldugunu sanmiyorum zaten. O kadar guclu olsalar sevgili bulurlardi, kadinlar fiziksel guce de bakiyor.

Yapacak guclerinin oldugunu sanmiyorum zaten. O kadar guclu olsalar sevgili bulurlardi, kadinlar fiziksel guce de bakiyor.
Yok onların sonu iyi değil bizden de beterler, okul basıp kadınları tarayan incellere özeniyorlar.

Ben önemli olanın sonuç olduğunu düşünüyorum. Ha mastürbasyon ile tatmin oldun ha seks yaparak, sonuçta tatmin olmak önemli olan. Bu yüzden gerek duymuyorum kimseye. Ama dediğin gibi insan gerek duysa bile aşk ve sevgi gibi safsatalara inanmamalı. İşini görmeli ve önüne bakmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı