İncellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan Xj9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 172
  • Görüntüleme 27B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İncellik teriminin saçma olduğunu anlamana sevindim. Her çirkin incel değil zaten.

İncellik teriminin saçma olduğunu anlamana sevindim. Her çirkin incel değil zaten.
Her çirkin incel değil ama harika bir betabuxx adayı, her incel ise çirkin. Benim meselem bu değil, ben üremeye karşıyım direkt. Genetiği iyi olanlar üresin, bizler yok olalım, yada en iyi (en avrupai yada en yüksek iq ya sahip) bireyler üresin.

O da bir şey, ben hem iğrenç hayat yaşamasın hem de kötü genetiğe sahip olmasın diye üremeyeceğim. Mongoloid, İranid, Arabid, Negroid, Mtebid vs bu fenotiplere sahip olanlar üremesin bence.
O fenotiplerin güzel kadınları, yakışıklı erkekleri de var.

O fenotiplerin güzel kadınları, yakışıklı erkekleri de var.
Genetikleri kötü, istediği kadar güzel olsunlar, örnek vereyim en basitinden robust özelliklere sahip olmayan erkekler daha feminen yapıda oluyor ve bu kötü bir özellik.
Kuzey avrupalılar üresin.

Genetikleri kötü, istediği kadar güzel olsunlar, örnek vereyim en basitinden robust özelliklere sahip olmayan erkekler daha feminen yapıda oluyor ve bu bence kötü bir özellik.
Kas yaparak maskülen yapı elde edilebilir.

Kas yaparak maskülen yapı elde edilebilir.
rgsergef.jpg

Bende sarışın ve renkli gözlü insanları çirkin buluyorum. Bana göre de onlar üremesin.
Dediğim gibi Nordik fenotiplere sahip olan Europid erkekler daha maskülen, kadınları ise daha feminen yapıda oluyor, ayrıca Europid dediğimiz bu insanlar refah konusunda bizden kat ve kat daha üstünler. Keyfin bilir, lakin düşünceni saçma buldum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı