İncellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan Xj9
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 172
  • Görüntüleme 27B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediğim gibi Nordik fenotiplere sahip olan Europid erkekler daha maskülen, kadınları ise daha feminen yapıda oluyor, ayrıca Europid dediğimiz bu insanlar refah konusunda bizden kat ve kat daha üstünler. Keyfin bilir, lakin düşünceni saçma buldum.
Ben esmer ve kahverengi gözlü kadınları çekici buluyorum. Sarışın ve renkli gözlüler hiç çekici gelmiyor. Herkesin zevki farklı.

Ben esmer ve kahverengi gözlü kadınları çekici buluyorum. Sarışın ve renkli gözlüler hiç çekici gelmiyor. Herkesin zevki farklı.
Europid olanlar öyle, orientalid olanlarda ne hunter eye var ne düzgün çene var nede düzgün bir burun var.

images.jpg

Çok güzelleri de var. Bir fenotipin hepsi çirkin demek yanlış.
Kendi fenotiplerine göre güzel olabilirler ancak çoğunluğu çiftçi soyundan gelen halkların erkekleri masküleniteden, kadınları feminenlikten daha uzak oluyor. Hunter eye geniş omuz gibi güzel özelliklerde yok.

Ben artık MGTOW u destekliyorum, kadın erkek ilişkileri dengesiz bu yüzden üremeye karşıyım, ayrıca güzellik olgusu herkes için aynı şekilde önemli, ürersek gelecekteki neslimiz incel olur bu yüzden MGTOW daha iyi bir ideoloji. Hatta ben artık insan istemiyorum, nüfusun azalması şart. Harbiden çok gereksiz insanlar var.

Kendi fenotiplerine göre güzel olabilirler ancak çoğunluğu çiftçi soyundan gelen halkların erkekleri masküleniteden, kadınları feminenlikten daha uzak oluyor. Hunter eye geniş omuz gibi güzel özelliklerde yok.

Ben artık MGTOW u destekliyorum, kadın erkek ilişkileri dengesiz bu yüzden üremeye karşıyım, ayrıca güzellik olgusu herkes için aynı şekilde önemli, ürersek gelecekteki neslimiz incel olur bu yüzden MGTOW daha iyi bir ideoloji. Hatta ben artık insan istemiyorum, nüfusun azalması şart. Harbiden çok gereksiz insanlar var.
Toplama kampi fikri daha iyi. Niye nufusu calistirmak varken azaltalim ki reis.

İnsanların yarısı yok olsun yeni dünya düzeni gelsin daha iyi. Kimsenin kimseden öyle bir çıkarı olmasın.
Aslinda bu sorunlari olusturanlar elit burjuva kesimi. Dunyayi hop diye midesine indiren bir azinlik oldugu icin berbat bir yere dogru gidiyoruz. Sorunun sebebi fakir agzi kokan pislik diye tabir ettiklerimizde degil de Big Tech, Big Pharma gibi olusumlar. Insan sayisini azaltmak da etik yonden oldukca tartismali. Artis hizini azaltmayi deneyebiliriz belki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı