Çözüldü "İndir ve Yükle" Seçilirse Windows 11 Kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mcanmeco

Femtopat
Daha fazla  
Şu an Windows 10 kullanıyorum. PC'yi güncelleyince bu şekilde bildirim geldi. Tıklarsam Windows 11 yükler mi?

kl.çlkç.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükseltme yaparak geçmeyin boşuna beklemiş olursunuz, sıfır kurulum yapın.
Sıfır kurulum ile geçersem bana ne gibi +sı olur hocam
Geçmeyi şuan dülümm
Evet Windows 10'dan Windows 11 yükseltmesi yaparsın fakat önermem temiz kurulum ile yapman her zaman daha sağlıklı.
Ayrıca bence Windows 11 için erken.
Şuan için 11 e geçmiycem kimse memnun değil zaten forumlara bakıyorum devamlı, topluluklar ne zaman olumlu yorumlar sa o zaman geçicem ben sadece meraktan sordum, peki yükseltme yolu ile geçersem neden iyi olmaz

Geçmeyi şuan dülümm
Yüskeltme ile geçerseniz eski sistem dosyaları da kalır silmek ile uğraşırsınız. Silseniz bile sistem hantallaşır bu yüzden yükseltme ile geçmeyi tavsiye etmezler.

Oluşabilecek hataları minimuma indirirsiniz. Bazı kullanıcılar güncelleme ile yükseltme sonucu sistemsel hatalar yaşayabiliyor, herkes yaşayacak diye bir kaide yok tabii ki.
Yükseltmenin artısı ise bilgisayarınızdaki dosyalar ve programlar korunarak yeni bir işletim sistemine geçilebilmesi. Temiz kurulumda tüm ayarlarınızı ve programlarını tekrardan yüklemeniz gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı