İndirgo club virüslü müdür?

burk19

Decapat
Arkadaşlar FM için bilgisayarıma bu siteden yüz ve logo paketi indirecektim, önceden telefonuma logo paketi indirmiştim herhangi bir şey olmamıştı, yüz paketini indirirken siteden bilgisayarıma virüs indirmeye calıstığını gördüm Kaspersky indirme engelledi diyerek birkaç tane indirme engelledi ama yüz paketinin indirmesi devam ediyordu sanırım site virüslü. Bundan sonra aklıma takılan bir şey var arkadaşım buradan indirdiğinde bir şey olmadığını söylüyor sadece bana virüs girmeyi deneyebilir mi? Çok saçma geldi bana ayrıyeten önceden bilgisayarıma da indirmiştim bir şey olmamıstı. Kaspersky'la tam tarama yaptım bir şey çıkmadı.

Hocam virüsler kendini açıkça göstermez ve büyük ihtimalle reklamlardan gelmistir tam bir şey söylüyemem.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim hocam sağ olun. Hocam ilkte downloada bastığımda farklı bir siteye attı orayı Kaspersky engelledi ve bende hemen kapattım zaten oradan sonra indirmeyi denemişti engellendi 14 15 tane falan engellenmiştir. Dün arkadaşımdan istedim aynısını atmış o da 😃 dalgınlıkla girince, bu sefer bir şeye basmadan denemişti bu kez 4 5 tane. İndireceğim pakette virüs olacağını sanmıyorum girip indirsem girmeyi deneyen virüsü zaten engelliyor bir şey olur mu? Dosyayı indirince açmadan tarayacağım. Teşekkürler.

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim hocam sağ olun. Hocam ilkte downloada bastığımda farklı bir siteye attı orayı Kaspersky engelledi ve bende hemen kapattım zaten oradan sonra indirmeyi denemişti engellendi 14 15 tane falan engellenmiştir. Dün arkadaşımdan istedim aynısını atmış o da 😃 dalgınlıkla girince, bu sefer bir şeye basmadan denemişti bu kez 4 5 tane. İndireceğim pakette virüs olacağını sanmıyorum girip indirsem girmeyi deneyen virüsü zaten engelliyor bir şey olur mu? Dosyayı indirince açmadan tarayacağım. Teşekkürler.
Popup reklamdir.

Son düzenleme:
İndirdiğiniz dosyayı VirusTotal'de tarayabilirsiniz.

Teşekkür ederim cevap için. Zaten indirdiklerimi tarıyorum VirusTotal'de sağ olun ama sorunum o değildi siteden virüs girmeyi deniyor arkadaşlar *sanırım* önemli değil dedi çok anlamadım indirsem sorun olur mu diye sordum.

Popup reklamdir.

Hocam Kaspersky'da web antivirüsü gibi bir kısım var orada da gözüküyor reklam değil sanırım.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevap için. Zaten indirdiklerimi tarıyorum VirusTotal'de sağ olun ama sorunum o değildi siteden virüs girmeyi deniyor arkadaşlar *sanırım* önemli değil dedi çok anlamadım indirsem sorun olur mu diye sordum.

Hocam Kaspersky'da web antivirüsü gibi bir kısım var orada da gözüküyor reklam değil sanırım.
Reklam. Ayrica halen indirmemis olman sasirtici :D

Eğer tarattığınız dosyada sıkıntı çıkmazsa reklamlarla alakalı sorun olabilir reklam engelleyici kullanarak yükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı