İndirilenler kısmına girilmiyor

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
"Bu bilgisayar"dan Downloads kısmına giremiyorum, böyle bir hata veriyor. Dropbox yüklemiştim fakat kaldırdım, OneDrive kullanıyorum. Ne yapmam gerek?

Ekran Görüntüsü (16)_LI.jpg

"Bu bilgisayar"dan Downloads kısmına giremiyorum, böyle bir hata veriyor. Dropbox yüklemiştim fakat kaldırdım, OneDrive kullanıyorum. Ne yapmam gerek?

Eki Görüntüle 982618
Hocam önemsiz 1-2 MB boyutunda bir dosya indirip ''dosya konumunu aç'' yaparsanız görebilirsiniz diye düşünüyorum.

Hocam önemsiz 1-2 MB boyutunda bir dosya indirip ''dosya konumunu aç'' yaparsanız görebilirsiniz diye düşünüyorum.
Öyle yapınca da böyle bir şey çıktı.

Ekran Görüntüsü (17)_LI.jpg

Dosya gezgininden de baktım, slayt açılırmış gibi oldu fakat böyle bir hata verdi.
Ekran Görüntüsü (19)_LI.jpg

Windows Türkçe mi? Eğer Türkçe ise dowloads değil indirilenler yazması lazım. CMD'yi yönetici olarak çalışıtırın ve sfc/scannow yazın işlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
Türkçe fakat arada böyle oluyor. Bazen Downloads diyor, bazen İndirilenler. Fazla takmıyorum. Ama yapıyorum dediğinizi şimdi.

Öyle yapınca da böyle bir şey çıktı.

Eki Görüntüle 982642

Dosya gezgininden de baktım, slayt açılırmış gibi oldu fakat böyle bir hata verdi.
Eki Görüntüle 982643

Türkçe fakat arada böyle oluyor. Bazen Downloads diyor, bazen İndirilenler. Fazla takmıyorum. Ama yapıyorum dediğinizi şimdi.
Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba AlperYasinGüvener-

i Kevin B. Bağımsız danışmanı ve sizin gibi bir Windows kullanıcısıyım. Windows'unuzun rahatsızlığı için özür dilerim, işleri yoluna çıkarmanıza yardım etmeme izin verin.

Windows'unuzdaki sistem bozulmasını düzeltmek için bu komutu lütfen çalıştırın.

Lütfen aşağıdaki adımları deneyin.

1. Windows Tuşu ve türü: CMD.
2. Listede komut istemi diyor, sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın.
3. Aşağıdaki her komutu kopyalayıp yapıştırın, teker teker yapmanız gerekir
taramayı bitirir.

sfc /scannow

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Not: Komut çalışırken, işlemin belirli yüzdelerde sıkışmış olması beklenir. Birkaç dakika sonra, işlem başarıyla tamamlanacaktır.

Adımları tamamladıktan sonra, Dağıtım Görüntüsü Servis ve Yönetimi aracı Windows Update sunucularına bağlanarak Windows 10 için yerel görüntüdeki bozuk dosyaları gerektiği gibi karşıdan yüklenir ve değiştirir.

Umarım bu yardımcı olacak ve mübarek bir gün var!

teşekkürler.
Kevin B.
Bağımsız danışman

Kaynak:Windows 10 Downloads klasörü açılmıyor

Kullanıcılarımıza yardımcı olmak için çeviri hizmeti kullanmaktayız. Lütfen dil bilgisi hatalarını affedin.

Merhaba AlperYasinGüvener-

i Kevin B. Bağımsız danışmanı ve sizin gibi bir Windows kullanıcısıyım. Windows'unuzun rahatsızlığı için özür dilerim, işleri yoluna çıkarmanıza yardım etmeme izin verin.

Windows'unuzdaki sistem bozulmasını düzeltmek için bu komutu lütfen çalıştırın.

Lütfen aşağıdaki adımları deneyin.

1. Windows Tuşu ve türü: CMD.
2. Listede komut istemi diyor, sağ tıklayın ve yönetici olarak çalıştırın.
3. Aşağıdaki her komutu kopyalayıp yapıştırın, teker teker yapmanız gerekir
taramayı bitirir.

sfc /scannow

DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Not: Komut çalışırken, işlemin belirli yüzdelerde sıkışmış olması beklenir. Birkaç dakika sonra, işlem başarıyla tamamlanacaktır.

Adımları tamamladıktan sonra, Dağıtım Görüntüsü Servis ve Yönetimi aracı Windows Update sunucularına bağlanarak Windows 10 için yerel görüntüdeki bozuk dosyaları gerektiği gibi karşıdan yüklenir ve değiştirir.

Umarım bu yardımcı olacak ve mübarek bir gün var!

teşekkürler.
Kevin B.
Bağımsız danışman

Kaynak:Windows 10 Downloads klasörü açılmıyor
Hepsini yaptım fakat ne yazık ki sorun devam ediyor :/ @Recep Baltaş
Gerçekten bakabilirseniz çok sevinirim. @Recep Baltaş

Arkadaşlar sorunum halloldu teşekkür ederim herkese, sorun Hızlı erişimde aynı klasörlerden 1-2 tane daha olmasından dolayı olmuş, onları da kaldırdım. Eskisi gibi oldu. Format at diyen arkadaşa söylüyorum bunu, zaten format attıktan sonra oldu bu. Konu kapanabilir.

Geri
Yukarı