İndirilenler klasöründeki kendi kendine silinen ''.tmp'' dosyası

Loveless

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bugün İndirilenler klasörüne girdiğimde görselde gördüğünüz gibi bir ".tmp" dosyası gördüm, dosyayı silmeye çalıştığımda hata verdi. Şimdi tekrar baktığımda ise dosyanın kendi kendine silindiğini gördüm, endişelenmeli miyim?

Adsız.png

Herhangi bir kurulum dosyasının ya da kurulumsuz yazılımın, yüklenme veya çalıştırılma esnasında oluşturduğu geçici bir dosya gibi duruyor. Yakın zamanda İndirilenler klasöründen herhangi bir kurulum vb. yaptınız mı? Yaptıysanız endişelenecek bir durum yok. Güvenmiyorsanız Kaspersky IS ve Malwarebytes ile tarama gerçekleştirebilirsiniz.

Herhangi bir kurulum dosyasının ya da kurulumsuz yazılımın, yüklenme veya çalıştırılma esnasında oluşturduğu geçici bir dosya gibi duruyor. Yakın zamanda İndirilenler klasöründen herhangi bir kurulum vb. yaptınız mı? Yaptıysanız endişelenecek bir durum yok. Güvenmiyorsanız Kaspersky IS ve Malwarebytes ile tarama gerçekleştirebilirsiniz.

Evet, İndirilenler klasöründen ''Kaspersky Anti-Virus'' kurulumu yapmıştım, aynı program ile tarama gerçekleştirdiğimde herhangi bir tehdit bulunmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı