Elektronik Corsair AF140 79₺

Geçen iki adet aldım rulmanlardan sürtme sesi geldiği için iade ettim. Linkteki ürün fiyatına göre daha iyi performans sunuyor ama biraz sesli.

Normalde önceden aldığım ve tavsiye ettiğim kişilerin memnun kaldığı Be Quiet! BL039 Pure Wings 2 fanları önerirdim ama sabah 101 iken şu an 146₺ olmuş durumda.

2 tane aldım. Kasanın üst kısmındaki yuvalara taktım. 1200 RPM'de çalışırken sesli. Sonra ince ayarlarını yaptım ve şu anda gayet iyi.

2 tane aldım. Kasanın üst kısmındaki yuvalara taktım. 1200 RPM'de çalışırken sesli. Sonra ince ayarlarını yaptım ve şu anda gayet iyi.
Fanları üst tarafa takınca normalden bir tık daha fazla ses yapabiliyor. Be Quiet! BL039 kullanıyorum normalde sıfır ses ama üstte olduğu için dibine yaklaşınca çok ince ses gelebiliyor. Sonuç olarak 1000 RPM civarında üst veya kasanın hava akışı iyiyse arka tarafa takılabilir.

Zamanında bu fanlar ilk çıktığında arkadaşıma AF120 Twin Pack olarak satın almıştık. 600-800 devir bandında hem çok sessizler hem de yeteri kadar hava akımına sahipler. Fiyatları ise gerçekten dip daha ucuza kaliteli 140'lık fan hayal artık.

Zamanında bu fanlar ilk çıktığında arkadaşıma AF120 Twin Pack olarak satın almıştık. 600-800 devir bandında hem çok sessizler hem de yeteri kadar hava akımına sahipler. Fiyatları ise gerçekten dip daha ucuza kaliteli 140'lık fan hayal artık.
Kasanın arka tarafı 14'lük fanları desteklese alacaktım ama tam oturmadığı için alamadım.

Geri
Yukarı