İndirimde oyun önerisi

Mortem.dll

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Prospekt Mira
Daha fazla  
Merhaba. Aşağıdaki listede bulunan oyunlardan hiçbirini oynamadım ve 2 tanesini almak istiyorum. Hangilerini almalıyım? Oynayanlarınız varsa yardımcı olurlarsa sevinirim, teşekkürler. Her tür oyuna açığım, şu bu olsun olmasın diye bir şartım yok bu arada.

Cod: Black Ops 2 - 57 TL
Cod: Black Ops 3 - 68 TL
Cod: WWII - 68 TL
Far Cry 5 - 53 TL
Stalker - 57 TL
Control - 52 TL
Terminator Resistance - 79 TL
Vampyr - 38 TL

Stalker'ın grafikleri eskidi be hocam mod yapmaya kalksan bi ton hata veriyor. İlla oynayacaksanız Stalker Anomaly oynayın.

Cod: Black Ops 3 - 68 TL
Cod: WWII - 68 TL
Daha önce black ops serisinden oynamadıysan control almanı tavsiye ederim.
Far cry a doymuş gibisin ama 3ten sonra 4 ü sonuna kadar bitirdiysen 5i de oynarsın diye düşünüyorum.

@Mortem.dll o kadar Far Cry oyunu oynamışsın. Sabır taşısın mübarek :D Nasıl dayanabildiğini de anlamış değilim. Far Cry 5'de bir Ubisoft tekrarı olarak diğer oyunlarıyla aynı, bir farkı yok. Alacaksan da bunu bilerek al derim.

Control'ü öneririm. Aksiyonu sarıyor ama ben bir yerden sonra bıraktım. Labirent gibi oyun mübarek. O labirentte takıldım sonra unuttum gitti. Ama ben bırakmam diyorsan öneririm aksiyonu güzeldi.

@Mortem.dll o kadar Far Cry oyunu oynamışsın. Sabır taşısın mübarek :D Nasıl dayanabildiğini de anlamış değilim. Far Cry 5'de bir Ubisoft tekrarı olarak diğer oyunlarıyla aynı, bir farkı yok. Alacaksan da bunu bilerek al derim.
Şu an ben de kendimi bir sorguladım acaba nasıl dayanmışım diye. Sabır taşıyım ama artık çatlamışım haberim yok:D

CoD oyunları çok iyi ama Game Pass gelme ihtimalinden dolayı bekletebilirsiniz. Far Cry 5'te Game Pass'te bulunuyor.
Control, vampyr gibi bazı oyunları Epic ücretsiz vermişti keşke alsaydınız.

Benim tavsiyem Game Pass ve Control olabilir. Hem Game Pass'te ki birkaç oyunu oynarsınız. Far Cry 5'i oynarsınız. Hemde Control candır.

Yeni konular

Geri
Yukarı