İndirimde oyun önerisi

Vampyr ve Control ücretsiz verilmişti diye biliyorum. Vampyr'ı 2 kez bitirdim ortalama güzel bir oyun diyebilirim. İndirimde RDR2 aldım ve hala saatlerdir oynuyorum, yanı sıra Detroit: Become Human almanı öneririm.

Biraz ogrenme asamasi zaman alir ama
Space Engineers

Merhaba. Aşağıdaki listede bulunan oyunlardan hiçbirini oynamadım ve 2 tanesini almak istiyorum. Hangilerini almalıyım? Oynayanlarınız varsa yardımcı olurlarsa sevinirim, teşekkürler. Her tür oyuna açığım, şu bu olsun olmasın diye bir şartım yok bu arada.

Cod: Black Ops 2 - 57 TL
Cod: Black Ops 3 - 68 TL
Cod: WWII - 68 TL
Far Cry 5 - 53 TL
Stalker - 57 TL
Control - 52 TL
Terminator Resistance - 79 TL
Vampyr - 38 TL
Vampyr güzel, alın derim. Far Cry’a yaklaşmayın, daha önce hiç oynamamış olsanız bile berbat bir deneyim sunuyor. Sistem kaldıracaksa bir de Control öneririm. Cod’un eski oyunlarının satın alınmaya değer olduğunu düşünmüyorum.

Konudan bağımsız Black Ops 2 oynarken bir bölümde siyah ekran hatası alıyorum ben, umarım sizde yaşamazsınız. Bölümü başlatıyorum başlarken arka tarafta bir hata verip siyah ekranda kalıyor. Diğer bölümlerde yaşamamıştım sorun oyunu ortaladıktan sonra böyle bir hata alıyorum ve bir türlü çözümünü bulamadım.

Merhaba. Aşağıdaki listede bulunan oyunlardan hiçbirini oynamadım ve 2 tanesini almak istiyorum. Hangilerini almalıyım? Oynayanlarınız varsa yardımcı olurlarsa sevinirim, teşekkürler. Her tür oyuna açığım, şu bu olsun olmasın diye bir şartım yok bu arada.

CoD: Black Ops 2 - 57 TL
CoD: Black Ops 3 - 68 TL
CoD: WWII - 68 TL
Far Cry 5 - 53 TL
Stalker - 57 TL
Control - 52 TL
Vampyr - 38 TL

Black Ops 3 ve Control iyidir. Black Ops 3'te minimum 200 saatim var PlayStation'da sayarsak ve gerçekten efsane bir oyun. Control hikayede baßarìlì bence ama òlù bir yatìrìm Control alternatifi Far Cry 5 ònerebilirim.

Cod: Black Ops 2 - 57 TL
Cod: Black Ops 3 - 68 TL
Cod: WWII - 68 TL
Far Cry 5 - 53 TL
Stalker - 57 TL
Control - 52 TL
Vampyr - 38 TL

Listemin biraz dışına çıkacağım ama Assassins Creed Syndicate ve Doom Eternal hakkında ne düşünüyorsunuz acaba?

Vampyr ve Control ücretsiz verilmişti diye biliyorum. Vampyr'ı 2 kez bitirdim ortalama güzel bir oyun diyebilirim. İndirimde RDR2 aldım ve hala saatlerdir oynuyorum, yanı sıra Detroit: Become Human almanı öneririm.
Detroit Become Human için, ekran kartım GTX 1050, işlemcim İ5 8300H. Temiz bir fps alır mıyım?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı