İndirimdem önce alınan oyun indirime girdi

Rolesional

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selam, sabah Steam üzerinden "trackmania united forever" isimli oyunu satın aldım ve az önce baktığımda %50 indirime girdiğini gördüm oyun 135 TL'ydi şimdi 67.50 TL oyunu iade edemiyorum. Çünkü saatim 2 saati geçmiş. Bu indirimden nasıl yararlanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, sabah Steam üzerinden "trackmania united forever" isimli oyunu satın aldım ve az önce baktığımda %50 indirime girdiğini gördüm oyun 135 TL'ydi şimdi 67.50 TL oyunu iade edemiyorum. Çünkü saatim 2 saati geçmiş. Bu indirimden nasıl yararlanabilirim?

İade hariç başka bir yöntem görünmüyor.

2 saati ne kadar geçti? Ben 2.4 saat oynadığım oyunu iade etmiştim.

Ağa 1 haftadır yüzlerce konu açıldı steam indirimi diye hiçbirine denk gelmedin mi? Seni sabah alacak kadar acele ettiren neydi bilmiyorum ama beklenebilirdi sanki. İade etmeyi denemeni öneririm açıklama kısmına fiyat değişimindeki durumu kısaca açıklarsan yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı