İndirimlerde alınacak 6 TL oyun önerisi

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar hesapta 5,73 kuruş var. Steam cüzdanda ise 48 kuruş var yani düz hesap 6 TL bir oyun önerisi bekliyorum. Hikayeli olsun etkileyici olsun.
Sistemim: i3 5005 (u) HD Graphics 5500 4 GB RAM.

Arkadaşlar hesapta 5,73 kuruş var. Steam cüzdanda ise 48 kuruş var yani düz hesap 6 TL bir oyun önerisi bekliyorum. Hikayeli olsun etkileyici olsun.
Sistemim: i3 5005 (u) HD Graphics 5500 4 GB RAM.
Beholder, yüksek ihtimalle 2 lira 70 kuruş gibi bir fiyata düşecektir, ikincisini de alın demek isterdim ama ikinci 7 küsür liraya düşüyor. O yüzden birinci oyunun DLC'sini alın. Kesinlikle tavsiye ederim kendisi de DLC'si de mükemmeldir.
Tomb Raider serisini bir türlü sevemedim, siz seven kıymetli forum üyeleri, nesini seviyorsunuz?

Beholder, yüksek ihtimalle 2 lira 70 kuruş gibi bir fiyata düşecektir, ikincisini de alın demek isterdim ama ikinci 7 küsur liraya düşüyor. O yüzden birinci oyunun DLC'sini alın. Kesinlikle tavsiye ederim kendisi de DLC'si de mükemmeldir.

Tomb Raider serisini bir türlü sevemedim, siz seven kıymetli forum üyeleri, nesini seviyorsunuz?

Oynayıp bitirdim yılına göre gerçekten güzel bir hikayesi ve grafikleri var.

Beholder, yüksek ihtimalle 2 lira 70 kuruş gibi bir fiyata düşecektir, ikincisini de alın demek isterdim ama ikinci 7 küsur liraya düşüyor. O yüzden birinci oyunun DLC'sini alın. Kesinlikle tavsiye ederim kendisi de DLC'si de mükemmeldir.

Beholder'ı listeme aldım tatlı grafikli 2D oyunlar hoşuma gidiyor.
Tomb Raider, Just Cause 2, (sisteminiz kaldırırsa) Just Cause 3.

Maalesef Just Cause 2 15 FPS zor verdiyse Just Cause 3'ü hiç düşünemiyorum. :)

Hikayesi ilk iki oyunun fena değildi, üçüncüsünü beğenmedim. Ama 3 oyunda da sevdiğim şey oynanış mekanikleridir.
Hikayesini bilmiyorum, hiç hikayesini umursamadım,oynanış mekanikleri kötü denemez ama iyi ya da çok mükemmel falan denilecek kadar değil bence.
Beholder'ı listeme aldım tatlı grafikli 2D oyunlar hoşuma gidiyor.

Maalesef Just Cause 2 15 FPS zor verdiyse Just Cause 3'ü hiç düşünemiyorum. :)
Fiyatları tam aklımda değil ama Left 4 Dead arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyundur, çoğu bilgisayarda rahat rahat da açarsınız, bir de Terraria.

Geri
Yukarı