İndirimlerden oyun önerisi

Teşekkür ederim önerin için ancak o oyuna bir türlü ısınamadım. Ek olarak prison architect almaya karar verdim. Daha arıyorum bakalım çok zor oyun beğenen biriyim çok zorlanıyorum.
Eğer strateji ucuza arıyorsanız Humble Bundle'daki 1$'lık paketi alabilirsiniz.

Haa bende ''zor oyun seçiyorum'' cümlesine itafen dediğini sandım pardon :)
Sorun değil ☺

Dark Souls serisini deneyebilirsin.
Dark souls olabilir tüm seri fiyat anlamında biraz zorlayabilir beni çok üst düzey ingilizce istiyor mu?
Eğer strateji ucuza arıyorsanız Humble Bundle'daki 1$'lık paketi alabilirsiniz.
1 dolarlık paket güzelmiş alabilirim onu teşekkür ederim.

Dark souls olabilir tüm seri fiyat anlamında biraz zorlayabilir beni çok üst düzey ingilizce istiyor mu?

1 dolarlık paket güzelmiş alabilirim onu teşekkür ederim.
Çok üst düzey bir ingilizceye ihtiyacınız yok. Oyunun hikayesi zaten ara sahnelerde anlatılmıyor , eşyalar vb. şeylerden öğrenmen lazım ya da gidip Dark souls Lore sitelerinden bakabilirsin. Fiyatı biraz pahalı olabilir ama kesinlikle önerebileceğim bir oyun. Müzikler olarak zaten kesinlikle mükemmel bir oyun, bütün müzikleri orkestra tarafından hazırlanmış, mesela bu sadece ana menü müziği. Oynanış olarak zaten tartışmaya gerek yok sadece oyun biraz zor , Souls oyunlarını ilk defa bu oyunla başlıyacaksanız biraz zorlayabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı