İndirimli oyun için site tavisyesi

Ben bir sorun yaşamıyorum alırken. Tabii bu senin bir sorun yaşamayacağın anlamına gelmiyor.
Bu şuanki battlefield 1 revolution oyunu değil mi bir tane daha var da birde steam gift şeklinde gönderiyorlar değil mi?

100 üstü mesajınızın olması lazım. Varsa, iletişime geçebilirsiniz. Zaten satıcılar çoğu zaman Discord vs. bırakıyorlar, oradan ekleyip detayları alabilirsiniz.
103 var bende

Bu şuanki battlefield 1 revolution oyunu değil mi bir tane daha var da birde steam gift şeklinde gönderiyorlar değil mi?
Sağ üstte de görüldüğü üzere Origin kodu olarak geliyor. Sağ üstte Steam logosu olması lazım (Steam'de kullanabilmek için).
1623714988754.png

Steam gift şeklinde gönderiyorlar değil mi?
Hayır, size key olarak yolluyorlar oyunu. Siz de Origin üzerinden kodu aktifleştirip oyunu kütüphaneye ekliyorsunuz. Attığınız ilk link oyunun DLC'siz haline ait. İkinci link ise tüm DLC'lerin bulunduğu sürüme ait ve fiyatı çok uçuk. Bu saatten sonra BF1'e o kadar para vermenin mantığı yok, ilk linkteki oyunu alıp geçin.

İlla oyunun DLC'li sürümünü alacağım diyorsanız Gamepass veya EA Play'i öneririm. EA Play'de oyunun DLC'li hali bulunmakta.

Durmaplay.com sitesinde bazenleri ciddi şekilde mükemmel indirimler olabiliyor. Şahsen 60TL'ye METRO EXODUS GOLD
50 TL gibi bir fiyata Fallout 4
60 TLye de CoD Infinite Warfare + Modern Warfare Remastered almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı