Elektronik İndirimli RX 6600 XT, RX 6600 ve RX 6500 XT fiyatları

3499.

XFX-6648.

5599 ama 5550'ye ASRock ve Sapphire Pulse da mantıklı.

Yav Mithat paşadır her zaman indirimli kart hemen buluyor 😃

Yazılımı için NVIDIA alacak bütçe yok bizde. Parası olana bir şey demem, en iyisini alsın.

Daha uygun fiyata daha fazla kas gücü. Biz AMD ile ölümüne ölümüne!

Ben ASUS TUF RX 6800 XT kullanıyorum 6 aydır yazılımsal sorunla hiç karşılaşmadım gayet sağlıklı bir şekilde ilerliyor bakalım gelecek güncellemelerde inşallah sorunla karşılaşmayız

Ben ASUS TUF RX 6800 XT kullanıyorum 6 aydır yazılımsal sorunla hiç karşılaşmadım gayet sağlıklı bir şekilde ilerliyor bakalım gelecek güncellemelerde inşallah sorunla karşılaşmayız
Doğru hocam, artık yazılımda da kendini geliştirdi, geliştiriyor AMD. E o zaman niye hala bu NVIDIA fanboyluğu?

Teknobiyotik - Sapphire Pulse RX 6600 - 5.589 TL:

Sapphire'in bu modeli ısınan bir model, neden RX 6500 XT'nin soğutma bloğunu RX 6600'e koyarsın ki!? Altı üstü 140W güç çeken bir kart, 75 - 80 derecelere ulaşmak nedir!?

100W limit ile stok halde 74-75 dereceye ulaşıyor. Ben Undervolt ile hem daha yüksek çekirdek hızına hem daha az güç tüketimine 71-72 derece sıcaklık ile çıkıyorum. Hotspot sıcaklığı da 85'e sabitleniyor.

140 watt çekmiyor 100watt limiti var 6600'de.

1656620791709.png

Yanlış hatırlıyormuşum, fakat 100W değil 120W güç çekiyormuş. Sonuç olarak bu güçteki bir kart için 75 dereceler mantıksız. ASUS Dual'de aynı kart tam yükte 60'ın üzerini görmüyor.

Fiyat farkı boşuna mı var sanıyorsunuz :D

Bu model indirime girmiş, Sapphire'den daha uygun fiyata satılıyor. En azından Sapphire kadar ısınmıyor, en azından bu modeli almak çok daha mantıklı. Ben mecbur kalınmadıkça Sapphire marka GPU tercih edilmesine karşıyım.

Geri
Yukarı