Satılık İndirimli Steam Oyunları

reddline

Centipat
Makaleler
3
Steam hesaplarımda kullanmadığım bakiye mevcut. İstediğiniz oyunu veya DLC'yi Steam fiyatından %20 daha ucuza Steam gift olarak atarım. Almayı düşünen varsa istediği oyunun adını yazıp, Steam, Discord vb. iletişim adresi bırakabilir.

PUBG'yi ne kadara bırakırsınız?

Tipitip

Hectopat
Steam hesaplarımda kullanmadığım bakiye mevcut. İstediğiniz oyunu veya DLC'yi Steam fiyatından %20 daha ucuza Steam Gift olarak atarım. Almayı düşünen varsa istediği oyunun adını yazıp, Steam, Discord vb. iletişim adresi bırakabilir.
Ya siz kodu attıktan sonra parayı ödemezlerse ya da size parayı attıktan sonra siz başka ucuz bir oyunun kodunu verirseniz. Bunun garantisini nasıl vereceksiniz ki?

develerium

Hectopat
Ya siz kodu attıktan sonra parayı ödemezlerse ya da size parayı attıktan sonra siz başka ucuz bir oyunun kodunu verirseniz. Bunun garantisini nasıl vereceksiniz ki?
Oyunu kod ile vermiyor. Siz parayı gönderiyorsunuz Steam üzerinden sizi ekleyip oyunu hediye olarak gönderiyor.

Tipitip

Hectopat
Oyun kod ile vermiyor. Siz parayı gönderiyorsunuz Steam üzerinden sizi ekleyip oyunu hediye olarak gönderiyor.
Tamam da oyunu yollamaz ise o zaman ne olacak ya da oyunu yollasa karşı taraf parayı vermez ise ben onu soruyorum.

reddline

Centipat
Makaleler
3
Tamam da oyunu yollamaz ise o zaman ne olacak ya da oyunu yollasa karşı taraf parayı vermez ise ben onu soruyorum.

Ben de öyle merak ediyorum.
Garantisini verirse alırım.

KS
saY

saY

Decipat
PUBG'yi ne kadara bırakırsınız?
Anlık satış fiyatı 87TL, ben 70TL ye satarım. Birkaç gün önce indirime girmişti, o zaman karşılaşmış olsak 35TL olurdu :)

@Tipitip @reddline Gamesatış üzerinden yüzlerce satış yaptım, siz ödemeyi onaylamadan para bana geçmiyor. Sitenin alacağı komisyonu karşılarsanız sitenin güvencesiyle de satabilirim.
@develerium gamesatis.com da +350 başarılı satış yapmış bir mağazam var, referans olarak gösterilebilir sanırım. İş Bankası hesabı, Tosla ve İninale sahibim. 3 farklı Steam hesabımda yaklaşık 400TL mevcut.

Son düzenleme:

bados123

Hectopat
Makaleler
11
Yer
MUĞLA
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2'ye ne dersin fiyat olarak?

Yeni konular

Yukarı