Satılık İndirimli Steam Oyunları

Arkadaşa FIFA 200 TL olursa yazar mısın diye yorum atmışım. Steam'den ekleyip 210 TL yazmış yok almayacağım deyince ağlamış biraz. Yaşı küçük bir arkadaş galiba. Bu diyalogdan sonra alışveriş yapma ihtimalim kalmadı. Alışveriş yapacak arkadaşlara dikkat etmesi tavsiye edilir. Referans yorumlar görmeden bir şey alıp satmamakta fayda var.

Bakiyen ne kadar dostum ona göre oyun isteyeceğim senden.

Arkadaşa FIFA 200 TL olursa yazar mısın diye yorum atmışım. Steam'den ekleyip 210 TL yazmış yok almayacağım deyince ağlamış biraz. Yaşı küçük bir arkadaş galiba. Bu diyalogdan sonra alışveriş yapma ihtimalim kalmadı. Alışveriş yapacak arkadaşlara dikkat etmesi tavsiye edilir. Referans yorumlar görmeden bir şey alıp satmamakta fayda var.
Öncelikle yaşımla ilgili sorun olursa bunu sana gösterebilirim ayrıca ben yazdığım zamandan bu zamana fiyatta değişiklik oldu sorabilirdin. Referans olarak gösterebileceğim kişiler var canım merak etme. Ağlama dediğin kısmı da ayrıca merak ettim at da millet de görsün ağlamayı. Hadi bakalım ötede oyna.
Bakiyen ne kadar dostum ona göre oyun isteyeceğim senden.
Siz ne istiyorsunuz hocam? Ona göre ayarlıyım.

Teşekkür ederim. Duruma göre dönüş yaparım. Ama arkadaşları bir konuda uyarmak istiyorum. Arkadaşlar hediye edilen oyunu siz onay vermeseniz bile hesap sahibi oyunu geri alabiliyor haberiniz olsun.Bunun bilincinde olup iş yapın.Cyberpunk 2077 almıştım 150 tlye.Hediye atmıştı arkadaş.1 hafta sonra oyunu geri aldı benden.Ödeme işlemine şikayet etmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Teşekkür ederim. Duruma göre dönüş yaparım. Ama arkadaşları bir konuda uyarmak istiyorum. Arkadaşlar hediye edilen oyunu siz onay vermeseniz bile hesap sahibi oyunu geri alabiliyor haberiniz olsun.Bunun bilincinde olup iş yapın.Cyberpunk 2077 almıştım 150 tlye.Hediye atmıştı arkadaş.1 hafta sonra oyunu geri aldı benden.Ödeme işlemine şikayet etmişti yanlış hatırlamıyorsam.
Doğru kolpa tarafı tabi ki vardır ama ben o toplara bulaşmıyorum. Kolay gelsin.
Gerçi dolandırcak olsam seni dolandırırım da yazmam da anladığınızı düşünüyorum.

Doğru kolpa tarafı tabii ki vardır ama ben o toplara bulaşmıyorum. Kolay gelsin.
Gerçi dolandırcak olsam seni dolandırırım da yazmam da anladığınızı düşünüyorum.

Sana hitaben demedim yanlış anlama. Ben arkadaşları uyardım sadece. Beni kazıklayan arkadaş ile öteki dünyada hesaplaşıcaz haberiyok :)

Geri
Yukarı