Indirme hızı sınırlandırılması nasıl kaldırılır?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: ASUS B450M-Dragon | AMD Ryzen 5 5500 | Corsair Vengeance 2x8 16GB 3200mHz CL16 | ASUS Dual Series RTX 3050 | Rampage 600W

Ekipman: RAZER Blackwidow V3 Tenkeyless | RAZER Deathadder ESSENTIAL | HyperX Cloud II | Samsung Odyssey G3 27'' 165hz
Meslek
Öğrenci
Turkcell Superonline kullanıyorum yaklaşık 80-90 download hızım var ama indirme yaparken 3.00MB/s geçmiyor. Sabit 3.00 MB/s ile indiriyor. Bu sınırlamayı nasıl kaldırabilirim? İndirdiğim yerdeki ayarlara baktım orada da bir sınırlama yok.

Screenshot_238.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoğunluk var ise Battle.net sunucularında böyle bir indirme kısıtlaması koyarak sunucuların stabil kalmasını hedefleyebilir.

Yoğunluk var ise Battle.net sunucularında böyle bir indirme kısıtlaması koyarak sunucuların stabil kalmasını hedefleyebilir.
sadece battle.net değil Steam vb. her platformda sabit 3.00 mb/s. speedtest yaptığımda başta 80-90 ve sonda da 50 mbps gösteriyor. internetim 50mbps download hızına sahip, 80 olarak değil de 50 olarak düşündüğümde bile en az saniyede 6 mb indirme yapmam gerekiyor ama yapamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı