İndirme hızını arttırma

Merhaba arkadaşlar. Steam üzerinden oyun indiriyorum, indirme hızım Max 797 KB/s. hızı arttırmak için ne yapmalıyım? Hepinize teşekkür ederim.
Sınır koymayı denedin mi ? Speed testte indirme hızın az geliyorsa steamla ilgili bi problemin yok. Ama stabil bi indirme hızı alıyorsan steamdan hız sınırı koyman gerek.

Yaşadığın yere ve kullandığın modeme kadar bile etki eden bir şey siz sanırım ücretsiz verdikleri modemi kullanmıyorsunuz.
Ücretsiz verdikleri modemi kullanıyorum 🙂 Gidip hakkını ara. Madem 16 veremiyorlar fazla para almasınlar o zaman.

Aradı

Aradım ama çözüm sunmadılar bilindik şeyleri söylediler.
Kablolu net mi kullanıyorsun ? Yoksa süperbox mı ?
Aradı

Aradım ama çözüm sunmadılar bilindik şeyleri söylediler.
Sorunun tamamen yetkililerle ilgili. Sen sürekli ara brom rahatsız et. Bazı çalışanları hep aynı şeyi söylüyor bilen birisine denk gelene kadar ara. Yardımcı olup sorununu çözer. Mesela ben vodafone kullanıyodum evdeki telefonlar da çekmiyordu. Çok aradım ama yardımcı olamamışlardı. Sonunda bilen birine denk geldim adam ayar felan çekti sistemden net uçuşa geçti telefonlarla birlikte.

Son düzenleme:
Cheat Engine uygulamasını indir. Steam penceresi açıkken Cheat Engine geç sonra sol üstteki monitöre benzeyene tıkla ardında Steam'e çift tıkla sonra ekran sağ kısımlarına doğru enable Speed hack diye bir şey çıklcak o göstergeyi 0.25 getir sonra pencereyi aşağıya indir ama kapatma bu arada kesin çözüm net 3.5-6 Mbps arası.

Merhaba arkadaşlar. Steam üzerinden oyun indiriyorum, indirme hızım Max 797 KB/s. hızı arttırmak için ne yapmalıyım? Hepinize teşekkür ederim.
[/QUOTE]

Cheat Engine uygulamasını indir. Steam penceresi açıkken Cheat Engine geç sonra sol üstteki monitöre benzeyene tıkla ardında Steam'e çift tıkla sonra ekran sağ kısımlarına doğru enable Speed hack diye bir şey çıklcak o göstergeyi 0.25 getir sonra pencereyi aşağıya indir ama kapatma bu arada kesin çözüm net 3.5-6 Mbps arası.

[/QUOTE]
bu sadece gösteriştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı