İndirme yaparken "Virüs taraması başarısız kesildi" hatası

Mr. Traviss

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Opera GX kullanıyorum ve herhangi bir dosya indirdiğimde "Virüs taraması başarısız kesildi" diye bir hata veriyor. Acaba bunun çözümü bilen var mı?
Chrome'da da aynı sorun var oradan da indirmeye çalıştım ama maalesef aynı hata ile karşılaştım.

Dosyada virüs tespit edilmiş, indirme otomatik olarak iptal edilmiş. Antivirüs yazılımın varsa devredışı bırakmayı dene ama bu uyarı geliyorsa dosyada virüs olma ihtimali çok yüksek o nedenle dosyayı indirmemek daha mantıklı.

Hangi antivirüs programını kullanıyorsun? Tarayıcı için taramasını kapatabilirsin. Opera GX yeni özellik geldiyse kullanmadığım için bilmiyorum. Opera GX ayarlarından güvenlik ile ilgili kapatabilirsin. Dosyayı sakla seçeneği varsa ona tıkla.

Dosyada virüs tespit edilmiş, indirme otomatik olarak iptal edilmiş. Antivirüs yazılımın varsa devredışı bırakmayı dene ama bu uyarı geliyorsa dosyada virüs olma ihtimali çok yüksek o nedenle dosyayı indirmemek daha mantıklı.
xbox installer ı indiriyordum ona bile hata verdi

Hangi antivirüs programını kullanıyorsun? Tarayıcı için taramasını kapatabilirsin. Opera GX yeni özellik geldiyse kullanmadığım için bilmiyorum. Opera GX ayarlarından güvenlik ile ilgili kapatabilirsin. Dosyayı sakla seçeneği varsa ona tıkla.
McAfee programı var ama onu bilgisayarı aldığımda 1 aylığına ücretsiz olarak kullandım. şuanda aktif değil yani. dosyayı sakla seçeneğini görmedim güvenlik ayarlarında

Yeni konular

Geri
Yukarı