Indomie noodle körili paketi içinden çıkan körili sosu nasıl bir şey?

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Indomie noodle körili paketi içinden ilginç ve hoş olmayan bir koku da şeffaf paket de bir yağ çıktı gerçi ilk etap da kokusuna alışmak mümkün değil ama biraz yedikden sonra alışıyorsun ancak elimize bulaştığın da uzun süre koku gitmiyor bu yağ sosu ile ilgili neler söylemek istersiniz bu ürünü tüketen var mı görselini bile atmak pek işime gelmedi :)

Indomie noodle körili paketi içinden ilginç ve hoş olmayan bir koku da şeffaf paket de bir yağ çıktı gerçi ilk etap da kokusuna alışmak mümkün değil ama biraz yedikden sonra alışıyorsun ancak elimize bulaştığın da uzun süre koku gitmiyor bu yağ sosu ile ilgili neler söylemek istersiniz bu ürünü tüketen var mı görselini bile atmak pek işime gelmedi :)
İçinde sarımsak tozu , ayçiçek yağı ve sanırsam toz biber var .

Yağ ve baharat o paketteki. Noodlenin tadını tamamlıyor.

Motor yağı gibi bir yağ kanser olma garantili. Evde zeytinyağı varsa onu kullanın.

Kanser yapmaz o nereden çıktı faydalarından da bahseden var palm yağı deniyor tabii kokusunu kötü ama kanser eder iddiaları bence yalan olabilir. Indomie turkey merkezine mail çektim kesinlikle ürünler de araştırma ve tahlil edilmeden hizmete sunmuyorlar sağlık bakanlığından onay alan bir ürün.

Motor yağı gibi bir yağ kanser olma garantili. Evde zeytinyağı varsa onu kullanın.

Kaç sene sanayi de çalıştım motor yağının kokusunu asla unutmam :)

Ne ile ilgili mail çektin?

İçindeki o garip yağ ile ilgili bilgi almak için çektim dedim ki ürün de kanser edici madde olduğu söyleniyor sonra dediler kesinlikle öyle bir şey yok ürünler fabrikanın labratuvarın da tahlil ediliyor sağlığı tehdit edici herhangi bir zarar mevcut değil dediler.

İçinde MSG mevcut,yediren şey bu.Tavuk tadı versin diye tavuk aroması eklenmiş.Alinip yenmeyecek bir ürün...

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-06-18-31-52-021_com.inomera.sm-01.jpeg
    Screenshot_2022-12-06-18-31-52-021_com.inomera.sm-01.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 46

Geri
Yukarı