İnek öğrenci nedir?

Max Stirner

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx 4090 ti i9 14700k 32 gb 4200 mhz m3.ssd 128 tb
*inek öğrenci ikiye ayrılır*
1 öğretmen yalakası zeka olarak geride ve dersleri ortalama olan şikayet edince mutlu olan.
2 Dersleri 100 sessiz çocuk, spor yapan ve zeki olan.
Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbiri. Dersten başını kaldırmayan boş zamanda matematik çözen işlediğimiz konuyu değil de 2 konu sonrasını çözen sınıfta 1. okulda 1. olan olmaya yakın bireylerdir kendileri. Çok fazla sınav kaygısı vardır ancak ne hikmetse 100 alır tüm sınavlardan.

Hiçbiri. Dersten başını kaldırmayan boş zamanda matematik çözen işlediğimiz konuyu değil de 2 konu sonrasını çözen sınıfta 1. okulda 1. olan olmaya yakın bireylerdir kendileri. Çok fazla sınav kaygısı vardır ancak ne hikmetse 100 alır tüm sınavlardan.

Sınavları çok çok kötü geçer, 30 alacağım derler ama en az 95 alırlar.

*inek öğrenci ikiye ayrılır*
1 öğretmen yalakası zeka olarak geride ve dersleri ortalama olan şikayet edince mutlu olan.
2 Dersleri 100 sessiz çocuk, spor yapan ve zeki olan.
Sizce hangisi?
İnek öğrenci hoca peşinde koşar, sürekli ders çalışır, sınıfta sadece kendi gibi olanlarla takılır.

Sonra 95 aldı diye ağlar.
Genel olarak ince bir sese sahiptirler.
Yuvarlak gözlük takmaları an meselesidir.

Sınavları çok çok kötü geçer, 30 alacağım derler ama en az 95 alırlar.

Şimdi haklarını yememek gerekir yanına oturuo onlar ile ders çalışırsanız eğer yüksek not garantidir. Okul birincisi olan arkadaş ile birlikte geçen sene aynı sınıftaydık kimya çalıştık ünite sonu değerlendirmelerinden çıktı Kimya'da 70 üzeri aldım. Biyoloji çalıştık 54 aldığım sınavdan 77 aldım. Haklarını yememek lazım şimdi.
Bizdeki inek en azından LoL oynuyordu bir şey yapıyordu bilardo net vs gidebiliyorduk.

Şimdi haklarını yememek gerekir yanına oturuo onlar ile ders çalışırsanız eğer yüksek not garantidir. Okul birincisi olan arkadaş ile birlikte geçen sene aynı sınıftaydık kimya çalıştık ünite sonu değerlendirmelerinden çıktı Kimya'da 70 üzeri aldım. Biyoloji çalıştık 54 aldığım sınavdan 77 aldım. Haklarını yememek lazım şimdi.
Haklarını yemiyorum. Ayrıca bana bir şeyler oluyor feci işkolik oldum, ödev yapıyorum. Polisi arayın. Normalde en az 1 hafta bekletirim ödevleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı