İngilizce altyazılı veya altyazısız dizi, film izleme platformu

Karasah

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle belirteyim Netflix, BluTV ve Amazon Prime üyesiyim. Bu 3 platformda bulamadığım dizi ve filmleri İngilizce altyazılı ya da altyazısız (Türkçe dublaj olmadan) nereden izleyebilirim? Türk korsan sitelerinde zaten bu seçenekler olmuyor varsa da ben görmedim. Zaten 3 platforma üyeyim 4.'süne para vermek istemiyorum o yüzden korsan önceliğim (forumda korsan hoş karşılanmıyor ama durumumun istisna olduğunu düşünüyorum) fakat kaliteli ve içeriği çeşitli paralı platform da olabilir.

Kurallar gereği bu mesajımı bir öneri olarak almanızı istemem fakat, eğer Türkçe dublaj şart değilse görüntü kalitesi bakımından da daha iyi olması sebebiyle yasa dışı torrent siteleri veya yabancı film izleme siteleri ilk uğradığım yer oluyor. Tabii aradığım dizi-film Netflix ve Blutv üzerinde bulunmuyorsa, son çare olarak :trol:

Alamazsınız, çünkü özel mesaj üyelere açık değil :)
Teşekkür ediyorum 3 yıldır içinde olduğum forumda hiç kullanmamıştım. Meğerse yokmuş :)
Stremio. Uygulamadaki dizi ve film ile ilgili olan pluginleri yükle sonra zaten her şey var orda.
Çok iyi siteye benziyor. Torrentleri toplayan bir site sanırım ama neden telif yemiyor acaba

Son düzenleme:
Hocam konuyu yeni gördüm, VPN ile İngiltere'ye veya başka bir ülkeye bağlanıp Netflix'den, Netflix Türkiye'de olmayan dizileri-filmleri izleyebilirsiniz.

VPN olarak Windscribe kullanıyorum, ücretsizdir ve memnunum.

Zikubox. Namı diğer Zikuvizuki. İçeriden birisinin davetiyle girebilirsiniz. İnternette araştırırsanız bir çok davet URL'sine denk gelirsiniz.

Hocam konuyu yeni gördüm, VPN ile İngiltere'ye veya başka bir ülkeye bağlanıp Netflix'den, Netflix Türkiye'de olmayan dizileri-filmleri izleyebilirsiniz.

VPN olarak Windscribe kullanıyorum, ücretsizdir ve memnunum.
Bunu denemiştim sanırım fakat verim alamamıştım. Şimdi Netflix üyeliğini de bıraktım.
Zikubox. Namı diğer Zikuvizuki. İçeriden birisinin davetiyle girebilirsiniz. İnternette araştırırsanız bir çok davet URL'sine denk gelirsiniz.
Teşekkürler. Stremio gayet kullanışlı onu kullanıyorum bir de BeIN Connect aldım onu deniyorum şu sıralarda.

Öncelikle belirteyim Netflix, BluTV ve Amazon Prime üyesiyim. Bu 3 platformda bulamadığım dizi ve filmleri İngilizce altyazılı ya da altyazısız (Türkçe dublaj olmadan) nereden izleyebilirim? Türk korsan sitelerinde zaten bu seçenekler olmuyor varsa da ben görmedim. Zaten 3 platforma üyeyim 4.'süne para vermek istemiyorum o yüzden korsan önceliğim (forumda korsan hoş karşılanmıyor ama durumumun istisna olduğunu düşünüyorum) fakat kaliteli ve içeriği çeşitli paralı platform da olabilir.
Netflix'te dili İngilizce, altyazıyı da İngilizce seçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı