İngilizce bilmeden RDR2 keyif verir mi?

letranger

Kilopat
Daha fazla  
Şu an Epic'te kuponla birlikte 140 liraya geliyor ama İngilizcem yok. Sizce hikayeyi vs. anlamadan oyundan keyif alabilir miyim? Satın almaya değer mi?

Hiç almayın bence, Türkçe yaması bildiğim kadarıyla çok başarılı değil, kötü bir çeviri. İngilizce de bilmiyorsanız YouTube üzerinden seri şeklinde izleyin.

Neden herkes önermemiş anlamadım. Tüfeğimi alıp bütün halka sıkmak kadar eğlenceli birşey yok. En büyük örnek Just Cause 3. Hikayesi o kadar kötü ki direkt skip skip geçtim. Ona rağmen 50-60 saat oynadım çünkü oynanışı özgürdü ve eğlenceliydi. Oynanış daha önemli geldiğinden alın derim. Birde translate yaması vardı onu da kurarsınız oynarsınız bence. Sisteminiz kaldırıyordur diye düşünüyorum. Optimizasyonu harika zaten. GTX 1050TI ile Far Cry New Dawn'da 40-60 fps arası ve takılırken RDR2'de sıkıntı yaşamadım. Grafikler ve oynanış mükemmel. Zaten alın atı gezin, karşınıza birşeyler çıkıyor. Eğlenceli yani alın derim.
Matematik ile aranız nasıl? Ona göre örnek vermek istiyorum.
Matematik ne alaka hocam? Matematik bildiğiniz anlatmaya mı çalışıyorsunuz anlamadım.

Burada dalga geçilecek bir durum yok. Oyun indirimle 299'dan 200'e düşmüş, üstüne 60 liralık indirim kuponu var, 200-60=140.
Kardeşim benim kimse ile dalga geçtiğim yok. İyi misin?
Matematik ne alaka hocam? Matematik bildiğiniz anlatmaya mı çalışıyorsunuz anlamadım.
Matematik bilip bilmediğimi sizin gibi insanlara kanıtlamak zorunda değilim hocam, Allah'a şükür o kadar düşmedim. Vereceğim örneği görmeden saldırı moduna geçtiniz?

Geri
Yukarı