İngilizce geliştirmek için RPG oyun önerisi

Eternal Senia on Steam Buna bakabilirsin oynamıştım güzeldi.
Anime tarzı oyunları sevmiyorum :(
ilk incelemeleri izleyebilirsin güzel oyun ama eğer gerçekten ingilizcen yavaşsa bu oyun fazla hızlı gitmiyor konuşmalar sırasında.

Tamam dostum bakarım
Telltale Games oyunları tam size göre.
Fallout New Vegas olabilir.

Zamanında hepsini Türkçe yama ile oynadım :( Tekrar başlamak sıkar mı bilmiyorum.

Fallout RPG bir oyun olduğu için tekrar başlayın derim. İlk oynayışınızdan farklı oynayın bu sayede sıkılmazsınız.

Skyrim oyna o zaman ne diyim onda bolca konuşma var savaşmıyorken rahat rahat konuşursun.
Fallout RPG bir oyun olduğu için tekrar başlayın derim. İlk oynayışınızdan farklı oynayın bu sayede sıkılmazsınız.
Oynadığım oyunları yazın tekrar başlamak sıkıyor nedense beni. Yeni oyunlar bulmak istiyorum ama tavsiyeniz için teşekkür ederim :)
Shadow of The Tomb Raider ı tavsiye ederim sade bir İngilizcesi var ben film izler gibi oynuyorum oyunu. :)
İngilizcem çok kötü durmadan çevirici kullanıp o oyunu oynamak beni sıkar :( Aksiyon oyunlarını bu yüzden yamasız oynayamıyorum. Elimde sözlükle aksiyona mı girilir yahu :D :D

İngilizcem çok kötü durmadan çevirici kullanıp o oyunu oynamak beni sıkar :( Aksiyon oyunlarını bu yüzden yamasız oynayamıyorum. Elimde sözlükle aksiyona mı girilir yahu :D :D
Eğer öğrenmek istiyorsanız oynamak zorundasınız dediğim gibi oldukça basit bir İngilizcesi var bence bir şans verin.

İngilizceyi oyunlardan öğrenmek yerine daha iyi bir öneride bulunayım. Sevdiğiniz bir yabancı dizinin altyazısını ingilizce olarak indirin. Daha sonra altyazıyı not defterinde açarak İngilizceden Türkçeye çevirin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı