İngilizce hazırlıkta öğretilen dil dersi hangi seviyededir?

İsteğe bağlı olarak okuyorum ve bölümüm Türkçe. Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım bu yıl İnönü'de.
Okulların başlaması konusunda henüz yolun başındayız ama hazırlıktaki sınavlar konusunda bilgin var mı, sınavlar vize+final olarak mı yapılıyor? Bende evde çalışacağım için hazırlıktaymışım gibi hazırlanmaya çalışacağım.

Okulların başlaması konusunda henüz yolun başındayız ama hazırlıktaki sınavlar konusunda bilgin var mı, sınavlar vize+final olarak mı yapılıyor? Bende evde çalışacağım için hazırlıktaymışım gibi hazırlanmaya çalışacağım.

Benim de ilk yılım diye sınavlar nasıl yapılıyor bilmiyorum. Yine de bölüm öğrenci el kitabından gerekli detayları alabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki linkte İnönü Hazırlık Yüksekokulu el kitabı var ve puan işleyiş tablosu hakkında detaylı bilgi yer almakta.

Benim de ilk yılım diye sınavlar nasıl yapılıyor bilmiyorum. Yine de bölüm öğrenci el kitabından gerekli detayları alabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki linkte inönü hazırlık yüksekokulu el kitabı var ve puan işleyiş tablosu hakkında detaylı bilgi yer almakta.

Evet. Kitapçığın 8. maddesinde sınavlar hakkında bilgi verilmiş. Sadece sınavlar değil projeler ve quizler de yapılıyormuş. Her üniversitenin sistemi aşağı yukarı aynıdır diye düşünüyorum. Temel olarak vize ve final mutlaka aynıdır. İlgin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı