İngilizce için en iyi uygulama hangisi?

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili kardeşlerim, Ben İngilizce dilimi B1 veya B2 seviyesine getirmek istiyorum. Ve şuanda da A1 seviyesinde olduğumu düşünüyorum. İngilizce'yi daha da geliştirmek için internetten uygulama indirip Premium, alacağım daha iyi öğrenmek için, ancak paramın boşa gitmesini istemiyorum lafı fazla uzatmadan bu İngilizce, öğreten uygulamalar arasında en iyisi hangisidir? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Udemy İngilizce kurslarına bakabilirsiniz.

Udemy İngilizce kurslarına bakabilirsiniz.

Hocam bu üçü arasından attıklarınızdan sizin önereceğiniz hangisi en verim alacağım?

Bir uygulama ile A1 seviyesinden B2 seviyesine muhtemelen çıkamazsınız. Bir paketi satın alıp İngilizcenizi geliştirmek mantıklı ancak B2 olacağım bununla gibi yüksek beklentiler içinde olmayın, birkaç ay sonra şevkiniz kırılabilir. Bu programlar sıfırdan İngilizce öğrenmek için değil, İngilizcenizi geliştirmek için varlar bunu unutmayın. Eğitim şart.

Duolingo diye bir uygulama var. Ancak ne kadar faydalı olur bilemiyorum. Yanlış yönlendirmek de istemem. Bakmak isterseniz bakabilirsiniz. YouTube da faydalı bir kaynak olabilir bence. Denemek veya denememek size kalmış. Başarılar Dilerim.

Geri
Yukarı