İngilizce işletme vs yönetim bilişim sistemleri

Makaleler
9
Yer
Detroit
İki seçeneğim olsa, hangisini seçmem daha iyi olur? İngilizce işletme mi? Yönetim bilişim sistemleri bölümü mü? Her iki bölüme de razıyım, ikisi de ilgimi çekiyor. Girişimci olmak istiyorum, bu nedenle bir iş arayışında olmayacağımı düşünüyorum.

İki seçeneğim olsa, hangisini seçmem daha iyi olur? İngilizce işletme mi? Yönetim bilişim sistemleri bölümü mü? Her iki bölüme de razıyım, ikisi de ilgimi çekiyor. Girişimci olmak istiyorum, bu nedenle bir iş arayışında olmayacağımı düşünüyorum.

Kankam girişimci olmak istiyorsan ve kendine güveniyorsan isen işletme daha mantıklı bu arada

Kankam girişimci olmak istiyorsan ve kendine güveniyorsan isen işletme daha mantıklı bu arada
Annem de işletme ingilizce mezunu, her iki bölümün de derslerine baktık. Annem de işletme almamın daha iyi olacağını söylüyor çünkü bazı kritik dersler YBS'de yokken işletmede var. İşletme İngilizce bölümü yönünde kararımı verdim.
Hangi üniversite?
Yaşadığım şehirdeki Pamukkale üniversitesi.

Annem de işletme İngilizce mezunu, her iki bölümün de derslerine baktık. Annem de işletme almamın daha iyi olacağını söylüyor çünkü bazı kritik dersler YBS'de yokken işletmede var. İşletme İngilizce bölümü yönünde kararımı verdim.

Yaşadığım şehirdeki Pamukkale Üniversitesi.

Kritik dersler diyosun ama işletmede de yazilim dersleri yok yani iki programda birbirindan farkli aslinda birisinin digerine ustunlugu yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı