İngilizce Metin Çevirisi

emre mtlr

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizden ricam şu metni çevirmeniz ve gerçekten çok acil. Şimdiden teşekkür ederim.

Once you download and unpackage the zip file, go into the folder titles IO. Each of the files titled ASIO, go into the properties and at the bottom click to unblock them. once you do that, go back out into the main file, right click on setup.exe and run it is an administrator. after the reboot, right click on the aura program, run that as an admin as well, and hopefully it will work. This is the only way it would work for me. My motherboard and Ram populated for me after that.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla biraz saçma oldu artık Google Çeviri sağolsun. Buyrun:
  • Bir kez indirmek ve zip dosyasını açmak, klasör başlıkları IO gidin. ASIO adlı dosyaların her biri, özellikleri gidin ve alt onları engellemek için tıklayın. bunu yaptıktan sonra, kurulum sağ tıklayın, ana dosyaya geri dönün.exe ve çalıştırın bir yöneticidir. yeniden başlatıldıktan sonra, aura programı üzerinde sağ tıklayın, aynı zamanda bir yönetici olarak çalıştırın ve umarım işe yarayacaktır. Benim için tek yol bu. Benim anakart ve RAM sonra benim için doldurulur.

ZIP dosyasını indirip çıkardığınızda, IO adlı klasöre gidin. Her dosya ASIO diye başlıklanmıştır, özelliklerden onların blokesini iptal edin, bunu yapınca da, ana dosyaya geri dönün, Setup'a sağ tıklayıp "Yönetici olarak çalıştır..." deyin. Yeniden başlatınca, aura programını da yönetici hakkıyla çalıştırın, ve inşallah o program çalışır. Benim için çalışan tek yön bu.

''Zip dosyasını indirip açtığınızda, IO başlıklı dosyaya gidin. Orada ki her dosya ASIO başlıklıdır, özelliklere gidin ve engeli kaldırmak için yukarı tıklayın. Bir kere yaptığınız zaman, ana dosyaya dönün, setup.exe'ye sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın. Repboot'tan sonra, aura programına sağ tıklayın, ve onuda yönetici olarak çalıştırın, umuyorum ki işe yarayacaktır. Benim için çalışmasının tek yolu bu.''

Son kısımda anakart ve RAM'lerinden bahsediyor, ama ''populated'' kelimesinden neyi kast ettiğini anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı