İngilizce nasıl öğrenebilirim?

Tamamdır şimdi A1 kelimeleri öğrenmeye çalışıyorum A1 kelimeleri bitirince grammer öğrenmeye caliscam ve bunlari yaparken İngilizce film izleyeceğim.
Ben genel ingilizcemi filmler diziler ve oyunlar sayesinde b1 seviyesine kadar getirmeyi başardım umarım sende aynı seviyeye getirebilirsin.

Ben genel ingilizcemi filmler diziler ve oyunlar sayesinde B1 seviyesine kadar getirmeyi başardım umarım sende aynı seviyeye getirebilirsin.

Sağ ol yardımların için. Dediğin gibi, umarım bende senin gibi yol ilerleyebilirim.
YouTube'dan izleyerek ya da Udemy'den indirimli kurs satın alarak da ingilizceni geliştirebilirsin.

Maalesef kurslara falan şimdilik girmemeyi düşünüyorum. Ama bu videolar bir yerden sonra yetersiz kalırsa kursları düşünebilirim.

Oyunları öğrenmek istediğiniz dilde oynayın işe yarıyor. Bazı oyunları İspanyolca oynuyorum ve üç, beş bir şey kapıyorsun ama yine de eğitimi almalısın elbette.

Oyunları öğrenmek istediğiniz dilde oynayın işe yarıyor. Bazı oyunları İspanyolca oynuyorum ve üç, beş bir şey kapıyorsun ama yine de eğitimi almalısın elbette.

Şu anlık kursları falan düşünmüyorum. Ancak videolardan öğrenerek, bir siteden A1-A2-B1 diyerekden İngilizce kelimelerini ogrenerek ondan sonra oyunları filmleri İngilizce yaparak. Bence bayağı bir yol ilerlerim diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı