İngilizce ödevimi yapmadığım için okula gitmesem olur mu?

Salladığınızı nereden bilecek? Belki yapmaya çalıştınız ama şansa %90'ını yanlış bildiniz. Daha mantıklı bir çare olarak soruları Google Translate'e yazıp o şekilde çözebilirsiniz. Ben canlı ders dönemlerinde verilen İngilizce ödevlerini bu şekilde hallediyordum :D

Salladığınızı nereden bilecek? Belki yapmaya çalıştınız ama şansa %90'ını yanlış bildiniz. Daha mantıklı bir çare olarak soruları Google Translate'e yazıp o şekilde çözebilirsiniz. Ben canlı ders dönemlerinde verilen İngilizce ödevlerini bu şekilde hallediyordum :D

Tam bir örnek öğrenci adeta :)

Sallarsa "Demek doğru bildin, hadi çevir bakalım." derse ne olacak? Cevaplarını biz verirsek "Demek o soruyu doğru bilebildin, hadi ondan kat kat daha kolay soruyu çöz bakalım." derse ne olacak?

Ben 9'u full Google Translate ile hallettim. 10 daha kolay geldi bana. 9'da uzaktan eğitim olduğu için masaüstünde oyun kısayolları durduğundan elim sürekli oraya gidiyordu :D

Önemli olan sorumluluklarını yerine getirmek sallamak yerine yapmaya çalış yapabileceğini yap gerisini boş bırak ya da salla arkadaşında dediği gibi kimse sana yanlış yaptın diye kızamaz eğer hoca nasıl çözdün derse sende deki yapabildiğimi yaptım geri kalanınıda yapamadım dersin bu kadar abartmaya gerek yok hocayla aranı iyi tutmaya bak.

Geri
Yukarı