İngilizce ödevimi yapmadığım için okula gitmesem olur mu?

Merhaba. 10. sınıfım. İngilizce ödevim var. Pazartesi gününe 30 soru çözmemiz lazım ama yapamadım. Sebebi şu: İngilzce bilmiyorum, hiç yapamıyorum. Geçen gün İngilizce quizi vardı, 15 aldım quizden.
Evde abim var, ona söyledim ama o da İngilizce yapamadığı için bana yardım edemedi. Evde başka yardım edebilecek de yok. İngilizce öğretmenimiz pazartesi gününe kadar ödev yapmayanları disipline gönderip hakkında tutanak tutulacağını ve velilerinin aranacağını söyledi. İngilizce öğretmenimiz çok sinirli biri. Acaba pazartesi günü okula gitmesem mi? Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler hepinize.

"Disiplini" kafana takma M.E.B Ortaöğretim Kurumları Disiplin Yönetmeliği

Merhaba. 10. sınıfım. İngilizce ödevim var. Pazartesi gününe 30 soru çözmemiz lazım ama yapamadım. Sebebi şu: İngilzce bilmiyorum, hiç yapamıyorum. Geçen gün İngilizce quizi vardı, 15 aldım quizden.
Evde abim var, ona söyledim ama o da İngilizce yapamadığı için bana yardım edemedi. Evde başka yardım edebilecek de yok. İngilizce öğretmenimiz pazartesi gününe kadar ödev yapmayanları disipline gönderip hakkında tutanak tutulacağını ve velilerinin aranacağını söyledi. İngilizce öğretmenimiz çok sinirli biri. Acaba pazartesi günü okula gitmesem mi? Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler hepinize.

Cevap anahtarı? 30 sorunun 14'ünü doğru yap 8'ini yanlış kalanını anlamadım deyip boş bırak.

Bende, ne ilginç insanlar var.

Evet çok ilginç.
Soruları buraya yaz biz halledelim. Fazla vaktinde kalmadı bak.

Bilgisayar kullanıyorum telefonum yok o yüzden fotoğraf çekip atamıyorum.
Cevap anahtarı? 30 sorunun 14'ünü doğru yap 8'ini yanlış kalanını anlamadım deyip boş bırak.

Tamam şimdi hemen yapıyorum.
Ödev testse nasıl anlıyor? Ayrıca kendinizi küçük düşürmeyin. Hocanız size kitap falan fırlatırsa siz de ona tepki verin. Sesinizi biraz yükseltin. Ayrıca yukarıdaki arkadaşımızın da dediği gibi, ders çalışmaya ne dersiniz? Yabancı diliniz iyi olmayabilir ama en azından 15 almazsınız.

Ödev test ama bende nasıl anladığını bilmiyorum.
Soruları buraya at çözelim.

Sadece bilgisayar kullanıyorum bilgisayarımın kamerası bozuk fotoğraf çekemiyorum kusura bakmayın.

Tamam.
İstersen gitme, hoca sana şiddet uygulamaya kalkarsa sadece vurmasını bekle. Vurduğu ya da bir şiddet uyguladığı anda müdüre ve aile bireylerine söyle, gereği yapılır.

Tamam teşekkür ederim.

Evet çok ilginç.

Bilgisayar kullanıyorum telefonum yok o yüzden fotoğraf çekip atamıyorum.

Tamam şimdi hemen yapıyorum.

Ödev test ama bende nasıl anladığını bilmiyorum.

Sadece bilgisayar kullanıyorum bilgisayarımın kamerası bozuk fotoğraf çekemiyorum kusura bakmayın.

Tamam.

Tamam teşekkür ederim.
Fotoğraf atmanıza gerek yok yazarakta atabilirsiniz.

Öğretmenizden azar işitmek istemiyorsanız yazacaksınız maalesef.

Teşekkür ederim şu an halletim ödevi Google translateden bakarak yaptım hepsini 30 soruda 14 soruyu doğru yaptım 8 soruyu yanlış yaptım 8 boş yaptım yalandan kafadan salladım inşallah öğretmenden azar işitmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı