Çözüldü İngilizce öğrenmek için kitap önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Arkadaşlar İngilizceye ağırlık yapıyorum, bir nedeni yok ama dil öğrenmeyi çok seviyorum. İngilizce bittikten sonra Çince veya almanca öğrenirim. Ama ilk önce İngilizce olayını çözeyim, B1 seviyesinde İngilizce biliyorum. Bana bir kitap önerir misiniz? Yaş olarak 15-20 arası bir kitap önerebilirsiniz. İngilizce mi geliştirmek için farklı tavsiyelere açığım.

Çözüm
Murat Kurt - English Grammar in Today olabilir. Başlangıç seviyesinden alır, ileriye götürür.

İngilizce' yi baba öğreneyim diyorsan ve az da olsa temelin varsa "English Grammar in Use" kullanılabilir ama dikkat!! Bu kitapta hiç Türkçe kelime yok. Dünya'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için hazırlanmış. Cambrigde olunca :) Bu işin zirvesidir zaten.

Ayrıca Voscreen gibi uygulamalara ücretsiz üye olup dinleme yeteneğini geliştirebilirsin.
Murat Kurt - English Grammar in Today olabilir. Başlangıç seviyesinden alır, ileriye götürür.

İngilizce' yi baba öğreneyim diyorsan ve az da olsa temelin varsa "English Grammar in Use" kullanılabilir ama dikkat!! Bu kitapta hiç Türkçe kelime yok. Dünya'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için hazırlanmış. Cambrigde olunca :) Bu işin zirvesidir zaten.

Ayrıca Voscreen gibi uygulamalara ücretsiz üye olup dinleme yeteneğini geliştirebilirsin.

Çözüm

Sağ olasın.

İngilizce'yi baba öğreneyim diyorsan ve az da olsa temelin varsa "English Grammar in Use" kullanılabilir ama dikkat! Bu kitapta hiç Türkçe kelime yok. Dünya'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için hazırlanmış. Cambrigde olunca :) Bu işin zirvesidir zaten.

Hocam selam benim İngilizcem sıfır berbar yani am is are falan bilmiyorum o yüzden hani bana sıfırında sıfırı anlatan kitap lazım bu kitap English grammer in today dediğim şekilde mi? Hiç bilmeyene anlatır gibi mi?

hocam orada mısın ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı