İngilizce Öğretmenliği İşsiz Bırakır mı?

Kolay atanan bir meslek olması bir anlam ifade etmemeli, siz gerçekten bu mesleği istiyorsanız KPSS sınavına olabildiğince sıkı çalışırsınız. Öğretmenlik bence konforlu bir meslek, çalışma saatleri iyi. Özel derslerle iyi para kazanılabiliyor diye biliyorum.

Hocam kolay atama yok bence ablam İngilizce öğretmeni 11 yıldır özel okullarda çalışıyor her sene KPSS'ye girip şansını deniyor 80-85 arası puanda alıyor.

Hocam kolay atama yok bence ablam İngilizce öğretmeni 11 yıldır özel okullarda çalışıyor her sene KPSS'ye girip şansını deniyor 80-85 arası puanda alıyor.

Güzel hikayeymiş. İngilizce Öğretmenleri yıllardır 70 puanla bile atanabiliyorken 80-85 alan birisi hayli hayli atanır. Bu yıl atama yarıya düştüğü için 70 değil de 73 74 arası bir puanla kapatır.

Anladım hocam. Galiba 70 altıydı o yüzden. Peki şu anki özel okuldan memnun musunuz? Maaşı ve ders saatleri vs. ne kadar?
Erkeğin maaşı, kadının yaşı sorulmaz derler. Ailemle yaşıyorum, babamdan para almadan beni idare ediyor. Saatine göre parası iyi. Öyle söyleyeyim. Sigaram yok, alkol var. Alkole de para yetiyor.

Geri
Yukarı