İngilizce Orjinal Ses ve Altyazılı Film Nereden Bulunur?

Selim C.

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Uzaklarda...
Daha fazla  
Selamlar. Daha yeni İngilizce'de A2 seviyesini bitirdim. Pek kötü konuştuğum söylenemez ama duyduğumu anlamakta zorlanıyorum. Zaten bu sebeple hep Orjinal Ses ve Tr Altyazılı filmler izliyorum. Ama tamamen İngilizce öğrenip anlayabilmem için, hem orjinal ses hem de orjinal altyazı lazım.
Sizlere sormak istediğim bunu bulabileceğim siteler var mı? Yani filmi indirip bide altyazıyı indirip filme atmak yerine direk bu halde paylaşımda bulunan siteler var mı? Bir de bu dediğim türden filmlere verilen genel bir ad var mı? o_O Yanıtlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.. (y)

Dostum harikasın tam olarak bunu istiyordum. Ama başka siteler de vara daha iyi olur.. Çünkü bu bir yerden sonra ücretli hesapla filmleri izletiyor ve daha fazla film seçeneği lazım..
Bildiğin başka bir tane daha var mı?
Edit: Tekrar teşekkür etmek istiyorum.. Tam istediğim tarzda bir site.. (y)(y) -Paralı olmasa iyiydi ama :)-

Son düzenleme:
Evet, buna benzer başka bilmiyorum ne yazık ki. Üzgünüm.

Araştırdım buldum. itvmovie.se , onlinemovies.pro , watchtvlinks.sx

Ayrıca Türkiyede ki dizilab, gremots gibi sitlerde orjinal altyazı seçeneği mevcut.

Reklam yasaksa mesajımı silebilirsiniz.

Dostum teşekkürler. 1 aydır internete girmediğimden daha yeni okudum. Pc'ye geçtiğim en kısa sürede verdiğin sitelere bakacam.. Teşekkürler..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı