İngilizce Phrasal Verbs

Makaleler
3
1- Act out ===> Hareket ve mimiklerle bir şeyleri canlandırmak.

Örnek: They ACTED OUT the story on stage. (Onlar hikayeyi sahnede canlandırdılar.)

2- Act out ===> Davranışlarınızdaki bir duyguyu ifade etmek.

Örnek: Their anger is ACTED OUT in their antisocial behaviour. (Öfkeleri antisosyal davranışlarında ifadesini bulur - ifade edilir.)

3- Act up ===> Kötüce veya tuhafça davranmak.

Örnek: My computer's ACTING UP; I think I might have a virus. (Bilgisayarımın tuhafça davranması; Galiba, bir virüsüm olabilir.)

"O kadar teorik veri topluyoruz ki, onu kullanmaya zaman kalmıyor."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Teorik bilgi) Üstüne sadece ingilizce altyazılı dizi izledim engvideo.net üzerinden. İngilizce konuşabiliyorum. Anlıyorum.

"O kadar teorik veri topluyoruz ki, onu kullanmaya zaman kalmıyor."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Teorik bilgi) Üstüne sadece ingilizce altyazılı dizi izledim engvideo.net üzerinden. İngilizce konuşabiliyorum. Anlıyorum.
Kanka ben bu yok dizi izle yok film izle yok altyazılı bilmem ne izle... vs gibi saçmalıklara kusura bakma ama katılmıyorum çünkü abi herşeyde olduğu gibi İngilizce'nin de bir mantığı, grameri , cümle içinde kullanım ölçüsü var.

Geri
Yukarı