İngilizce Şarkı Hatırlatma

CLM Project

Kilopat
İsmini ve ritmini hatırlamadığım fakat klibinden bir kesit hatırladığım bir şarkıyı bulmaya çalışıyorum.

İngilizce bir şarkı idi. Bir erkek söylüyordu. Klipte zayıf ve takım elbiseli bir adam boş bir caddede yürüyordu (kamera onu karşıdan çekiyordu) ve yürüdükçe suratının rengi mavi oluyordu, boyanmış gibi. Adamın yüzü biraz Eminem'e benziyordu doğru hatırlıyorsam.

Bir de emin olmamakla birlikte şarkıda İngilizce olarak günlerin isimleri geçiyordu diye hatırlıyorum. Türünü bilmiyorum fakat rap gibi hızlı bir şarkı idi. Pop olabilir. 2012 ve sonrasında çıkmış bir şarkı idi sanırım.

Grup değildi, şarkıyı tek bir kişi söylüyordu. Nedense aklımda Sam Smith kalmış bu şarkıyla ilgili ama onun da şarkılarına bakıyorum bulamıyorum.

Büyük ihtimal budur. İlk çıktığı zamanlar da dinlerdim.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dün gece bilgisayarı kapatıp yattım ve birden şarkının ritmi ve ismi kulağımda belirdi. Hemen bir yere not ettim.

Screenshot_2018-06-04-03-16-40.png

Evet, şarkı buydu @guccihighwaters, benden hızlı davrandın. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı