İngilizceden 23 almak

ardaby

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Normalde notları iyi olan birisiyim ama İngilizceden 23 almışım. e-Okul'da gördüm, anneme söylemedim. Arkadaşlar, ne olur taktik verin. Annemden nasıl saklarım? Biliyorum, bir süre sonra ögrenecek ama bir süre saklamam lazım arkadaşlar eger ögrenirse 2 3 gün boyunca kızar atarlanır hatta döver.Allah rızası için taktik verin

Son düzenleme:
e-Okul'dan bakıyor.
e-Okul'dan kaçış yok, PC'ye geçip ögeyi denetle yapıp notu 100 gibi gösterip annenizi de çağırıp ''Anne İngilizce dersinden 100 almışım.'' gibi böyle bir numarayı yutturabilirsiniz belki fakat ne kadar mantıklı, tartışılır. Kaçıncı sınıf?

Saklamak hiçbir anlam ifade etmez. Her şey er ya da geç ortaya çıkıyor zaten. Ne aldıysan söyle, bir dahakine de düzelteceğini biliyorsun. Ailen bir şey demeyecektir. Sıkıntı da etme zira bu daha fazla düşüşe neden olur. Ayrıca kendini paralama. Diğer sınavda düzelecektir.
Lütfen İngilizce öğren. Çağımız için evrensel bir dil olan İngilizceyi bilmek en gerekli meziyetlerden. Notunu saklamanın bir mantığı yok, annene eğer şiddet gösterirse hiçbir şeyin düzelmeyeceğini söyle.
Doğru dedin. Ek olarak bu dili kesinlikle okul dışında da ilerletmek gerek. Okulda her yıl hemen hemen aynı şeyleri gösterdikleri için.

Yeni konular

Geri
Yukarı