İngilizcesi olmayanlar İngilizce olan oyunları nasıl oynuyor?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
Örnek RDR2 gibi oyunu nasıl oynuyorsunuz? PS4 üzerinden oynayacak olduğu için Türkçe yama da yapamıyorum, o yüzden ben de YouTube'da Türkçe alt yazılı videolarını izlemeyi düşünüyorum. Ara sahnelerden sonraki hikayeyi anlayayım. Sizce nasıl bir yöntem?
Teşekkürler.

Dil öğrenin hocam kaçmayın bu kadar, yurt dışına çıkmak istediğimden İngilizcem iyi seviyede şimdi de Almanca çalışmaya başladım, emin olun öğrenirseniz asla Türkçe'nin yüzüne bakmazsınız benim gibi. Çok zor ve karışık görülebilir uzaktan fakat içine girip azıcık emek ve sabır gösterdiğinizde emeğinizin karşılığını fazlası ile alacaksınız.

Dil bilmediğim için, sadece adam öldürmem gerektiğini biliyorum.
PnbMcFE.png

Türk oyuncu kitlesinin yarısı böyle değilse ne diyeyim. Forumda yere göğe çıkarılan Witcher 3'ü bile hikaye kısımlarını, diyalogları atlayarak oynamışlardır =)

Dil öğrenin hocam kaçmayın bu kadar, yurt dışına çıkmak istediğimden İngilizcem iyi seviyede şimdi de Almanca çalışmaya başladım, emin olun öğrenirseniz asla Türkçe'nin yüzüne bakmazsınız benim gibi. Çok zor ve karışık görülebilir uzaktan fakat içine girip azıcık emek ve sabır gösterdiğinizde emeğinizin karşılığını fazlası ile alacaksınız.
Zaten geçici çözümler bunlar. Sadece oyunda değil her yerde gerekiyor İngilizce artık ne yazık ki.

Dil öğrenin hocam kaçmayın bu kadar, yurt dışına çıkmak istediğimden ingilizcem iyi seviyede şimdi de Almanca çalışmaya başladım, emin olun öğrenirseniz asla türkçenin yüzüne bakmazsınız benim gibi. Çok zor ve karışık görülebilir uzaktan fakat içine girip azıcık emek ve sabır gösterdiğinizde emeğinizin karşılığını fazlası ile alacaksınız.

Hocam gönül istemiyor ki. Almanca'ya merak sardım artikel çıkageldi, Japonca'ya merak sardım 3 farklı alfabesi var, İngilizce'de kulak aşinalığı kadar biliyorum İngilizce, hoşuma giden bir dilde değil. Ben Türkçede kalacağım galiba.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı