İngilizceyi geliştirebilecek oyun tavsiyesi

Daha fazla  
Selam. İngilizcemi geliştirebileceğim, oyunu durdurup cümleleri çeviriden Türkçeye çevirebileceğim tarz oyunlar arıyorum. Oyun dünyasına pek hakim olmadığım için saçma sapan anlatmış olabilirim :) Önerileri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. İngilizcemi geliştirebileceğim, oyunu durdurup cümleleri çeviriden Türkçeye çevirebileceğim tarz oyunlar arıyorum. Oyun dünyasına pek hakim olmadığım için saçma sapan anlatmış olabilirim :) Önerileri bekliyorum.
Roblox

Save 60% on Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition on Steam sıra tabanlı combat arıyorsan da.

İngilizcesi çok ağır diyorlardı. Orta seviyede İngilizce kelime dağarcığım var, oynayabilir miyim sence?

İngilizcesi çok ağır diyorlardı. Orta seviyede İngilizce kelime dağarcığım var, oynayabilir miyim sence?
Normal diyaloglar çok ağır değil. Ama iç ses tarzı seçtiğimiz özelliklerin diyalogları ve Reptilian Brain'in diyalogları ağır oluyor. Hem kısaltmalar, deyimler ve bazı kültürel vurgu yaptıkları olayları bilmek gerekiyor.

Oyuna Türkçe dili de duyuruldu gelene kadar anladığın kadarıyla oynayabilirsin. Geldikten sonra da bir tur da farklı özellikler ve diyaloglarla anlayarak 2. tur da atabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı