İngiltere'den dava yemek

Kağan 72

Hectopat
Herkese merhaba!
Ben bir saçmalık yaptım ve bu yüzden uyku düzenimden tutun her şeyimi etkilendi. Olay şu: Ben İngiltere'deki bir şirketin yapmış olduğu, herkese açık bir şekilde paylaşılmaması gereken bir şey paylaştım. Ne olduğunu anlatırsam konu uzar, o yüzden siz bunu "şey" olarak algılayın. Bu şeyi paylaştım ve adam bana dedi ki: "Bu sana mı ait?" ben de: "Hayır, arkadaşıma ait dedim." O da bir şey demedi. Ama ben bunu paylaşırken bu "şey"in ona ait olduğunu bilmiyordum, çünkü bu "şey" denen şeyi birden fazla şirket yapıyor ve "şey"in üstüne şirket isimlerinin baş harflerini koyuyor. Ben de aptal olduğum için araştırmadım ve bir gruptan aldığım gibi paylaştım. Adamın ismine baktım ve Google'a adamın ismini yazınca, bu adamın "şey" denen şeyleri yaptığını öğrendim ve adama gidip yalvardım. "Abi özür dilerim, affet, bir daha senin "şey"lerini kullanmam..." gibisinden.

Sorum şu: Bu adam beni İngiltere'den dava edebilir mi? Adamın kim olduğunu öğrendikten sonra zaten kalp krizi falan geçirecektim ve rahatlamamın tek yolu bu adamın bana "Tamam affettim, bir daha yapma!" demesi ama adam bana hiç cevap vermedi şu ana kadar ve benim korkumu daha da arttırdı.
Okuduğunuz için teşekkürler, çünkü psikolojim fena halde şu an.

Ekşi sözlükte inşaat mühendisi bir kişi çalıştığı şirketin aracı ile yurt dışında yaptığı bir kazadan dolayı İnterpol tarafından aranıyordu aklıma o geldi bir an. :D Sanmıyorum birşey çıkacağını telifli bir şeyi paylaştığınız için oradan buraya cezai işlemler falan uygulanmaz herhalde.

Herkese merhaba!
Ben bir saçmalık yaptım ve bu yüzden uyku düzenimden tutun her şeyimi etkilendi. Olay şu: Ben İngiltere'deki bir şirketin yapmış olduğu, herkese açık bir şekilde paylaşılmaması gereken bir şey paylaştım. Ne olduğunu anlatırsam konu uzar, o yüzden siz bunu "şey" olarak algılayın. Bu şeyi paylaştım ve adam bana dedi ki: "bu sana mı ait?" ben de: "hayır, arkadaşıma ait dedim." o da bir şey demedi. Ama ben bunu paylaşırken bu "şey"in ona ait olduğunu bilmiyordum, çünkü bu "şey" denen şeyi birden fazla şirket yapıyor ve "şey"in üstüne şirket isimlerinin baş harflerini koyuyor. Ben de aptal olduğum için araştırmadım ve bir gruptan aldığım gibi paylaştım. Adamın ismine baktım ve Google'a adamın ismini yazınca, bu adamın "şey" denen şeyleri yaptığını öğrendim ve adama gidip yalvardım. "abi özür dilerim, affet, bir daha senin "şey"lerini kullanmam..." gibisinden.

Sorum şu: Bu adam beni İngiltere'den dava edebilir mi? Adamın kim olduğunu öğrendikten sonra zaten kalp krizi falan geçirecektim ve rahatlamamın tek yolu bu adamın bana "tamam affettim, bir daha yapma!" demesi ama adam bana hiç cevap vermedi şu ana kadar ve benim korkumu daha da arttırdı.
Okuduğunuz için teşekkürler, çünkü psikolojim fena halde şu an.

Bir şey olmaz merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı