İngiltere'ye Ön Ödemeli Zarf nasıl Gönderilir?

Nasılmış?
Bana da mesaj geldi fabrikamıza zarf gönderin diye de nasıl doğru yapıldığını bulamadım anlatır mısın?

Hocam Red Bull'un istediği büyüklükte 2 zarf göndereceksiniz (iç içe koyarak) dıştaki zarfa Red Bull Racing'in adresini içindeki zarfa da kendi adresinizi yazacaksınız. PTT ile gönderiyorsanız pul gibi bir şey almanız gerekiyor diye biliyorum oradaki bir yetkiliye sorarsınız.

Kendi adresimi türkçe mi yazayım ingilizce mi? Bir de tamam ben gönderirken dediğiniz gibi 25-30 veririm de bunlar geri gönderirse bana kilitlemesinler birkaç pound?

Hocam Red Bull'un istediği büyüklükte 2 zarf göndereceksiniz (iç içe koyarak) dıştaki zarfa Red Bull Racing'in adresini içindeki zarfa da kendi adresinizi yazacaksınız. PTT ile gönderiyorsanız pul gibi bir şey almanız gerekiyor diye biliyorum oradaki bir yetkiliye sorarsınız.
Selamlar hocam, Yeni bir gelişme var mı yoksa aynı yazdığınızda ki gibi mi göndermeliyim ? Bide geri dönüş ücreti hakkında yeni bir bilgi öğrendiniz mi ? Bide içteki zarfa da pul yapıştırmalı mıyım ?
Dostum bazıları yazmış 70£+ tuttu diye de bilmiyorum işte :D
Kaç TL tuttuğu hakkında kesin bir bilgi öğrendiniz mi hocam ?

Son düzenleme:
Selamlar hocam, Yeni bir gelişme var mı yoksa aynı yazdığınızda ki gibi mi göndermeliyim? Bir de geri dönüş ücreti hakkında yeni bir bilgi öğrendiniz mi? Bir de içteki zarfa da pul yapıştırmalı mıyım?

Kaç TL tuttuğu hakkında kesin bir bilgi öğrendiniz mi hocam?

Hocam önceki mesajlarda doğru hali var ancak geri dönüş ücreti değil de içine para koymak vs. gerekiyormuş. Dediğim gibi ben yanlış yaptığım için kartlar gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı