İninal aldıktan sonra ne yapılmalı?

Denizkq

Picopat
Demek istediğim sadece gittim aldım yani ne yapacağım? Ne indireceğim, nereye kayıt olacağım. Nasıl para yatırabilirim nakit olan para mı? Steam'den veya herhangi bir yerden nasıl alışverişi gerçekleştirebilirim?

LittleGuy

Picopat
Makaleler
29
Yer
İstanbul
Uygulamasını indirip telefon no ve e-posta adresinizi girip kayıt olun. Yükleme yapmak için uygulamada gösterilen yerleri seçebilirisiniz, alışveriş yaparken ise parayı yükledikten sonra ödeme ekranına kart bilgilerinizi yazmak yeterli, iyi günler...

denizxs

Centipat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Ümraniye
Demek istediğim sadece gittim aldım yani ne yapacağım? Ne indireceğim, nereye kayıt olacağım. Nasıl para yatırabilirim nakit olan para mı? Steam'den veya herhangi bir yerden nasıl alışverişi gerçekleştirebilirim?

Hocam bence gidip Papara alın, para kesmiyorlar. İninal hem her ay, hem yatırırken sürekli para kesiyor.

karacaomer

Picopat
Dostum çöpe atma önerisini verebilirim. Tosla veya Papara alman senin daha yararına olacaktır. Bir ara Among Us almak için 10 TL yatırmıştım 2 tl banka 2 tl ininal kesmişti o gün direkt çöpe attım kartı ve papara'nın internet sitesinden papara aldım.

Yukarı