ininal e-pin bulunamadı hatası

NypMadora

Centipat
Geçenlerde ininal Kart'a 120 TL para attım. 85 TL'ye oyun kodu aldım PUBGM'den. Neyse, aylık ücret falan derken kartta 30 TL para kaldı. Kalanını da kullanmak için e-pin kısmına geldiğimde oyun kodu hariç tüm e-pinler kullanılabilir durumda. Oyun kodu kısmına geldiğimde "e-pin bulunamadı" hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyun kodu kullabılabilir durumda değilse neden oyun kodu yerine girdiniz ya da yanlış anladım.
E pin ne oluyor.
Örnek : Google Play 25 TL Hediye Kodu Teknosa,Vatan gibi yerlerden almak almak yerine internetten almak gibi bir şey.
Hocam oyun kodu kullabılabilir durumda değilse neden oyun kodu yerine girdiniz ya da yanlış anladım.

Örnek : Google Play 25 TL Hediye Kodu Teknosa,Vatan gibi yerlerden fiziksel olatak almak almak yerine internetten yazı halinde almak gibi bir şey.

Örnek : Google Play 25 TL Hediye Kodu Teknosa,Vatan gibi yerlerden almak yerine internetten yazı halinde almak gibi bir şey.

Örnek: Google Play 25 TL hediye kodu Teknosa, Vatan gibi yerlerden almak almak yerine internetten almak gibi bir şey.

Hocam tam anlatamadım kusura bakmayın, şimdi ben elimdeki 120TL ile oyun için e-pin aldım. 30TL kaldı kartımda para. 1 hafta sonra kalan 30TL'yi de kullanmak için e-pin kısmına girdiğimde e-pin bulunamadı diyor. Olay bu.

Geri
Yukarı