ininal havale EFT ile para gelmedi

emirhan12345

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, ben anakart sattım. Fakat 45 dk bekliyorum, hala para gelmedi. Bir sorun olmuş olabilir mi? Sadece IBAN'ı gönderdim, 316 TL yatması lazım.

Herkese merhabalar, ben anakart sattım. Fakat 45 dk bekliyorum, hala para gelmedi. Bir sorun olmuş olabilir mi? Sadece IBAN'ı gönderdim, 316 TL yatması lazım.
Hocam kartın arkadaki barkodda yazanlarıda açıklamaya eklemesi gerekiyordu.
İsminizi de doğru gönderin EFT ise.

Eğer EFT yaptığınız hesap size ait değilse, hesabınıza geçmiyor para. En azından Papara'da öyleydi. Bu durum olmasa bile alıcı parayı gönderirken açıklama kısmına İninal numaranızı yazması gerekir. (Yine böyle bir numara varsa)

Parayı geri almak için durumu belirtip İninal desteğe yazmanız lazım.

Kardeş ben de ininal kullanıcısıyım ama benim başıma hiç böyle bir şey gelmedi ben 300-400 tl değil binler gönderdim bir sorunum olmadı tek seferde binler bende bir sorun olmadığına göre sizde bir hata var diye düşünüyorum olmazsa desteğe başvurun müşteri hizmetleri numarasını bırakıyorum.
0850 311 77 01

Açıklama kısmına barkod numarasını yazdınız mı?
İsim olarak ise sizin isminiz değil. Ininal ödeme XX gibi bir şey olması lazım.
Para yükleme kısmından EFT ile yükleme kısmından bakabilirsiniz.

Eğer EFT yaptığınız hesap size ait değilse, hesabınıza geçmiyor para. En azından Papara'da öyleydi. Bu durum olmasa bile alıcı parayı gönderirken açıklama kısmına ininal numaranızı yazması gerekir. (yine böyle bir numara varsa)

Parayı geri almak için durumu belirtip ininal desteğe yazmanız lazım.

İninal'de böyle bir durum yok.

Açıklama kısmına barkod numarasını yazdınız mı?
İsim olarak ise sizin isminiz değil. Ininal ödeme XX gibi bir şey olması lazım.
Para yükleme kısmından EFT ile yükleme tuşunu seçin.

İninal'de böyle bir durum yok.
Hocam EFT gönderiyorsa kendi ismini yazdırmalı yani hesabın ismini. Havalede sorun olmaz. EFT öyle değil fakat. Yanlış bilgi vermeyelim lütfen.
Hocam EFT gönderiyorsa kendi ismini yazdırmalı yani hesabın ismini. Havalede sorun olmaz. EFT öyle değil fakat. Yanlış bilgi vermeyelim lütfen.
Yani ben o şekilde yaptım.

Yani ben o şekilde yaptım.

Yanlış bilgi vermeyin.
İsim kısmına ininal ödeme... Yazılması gerekiyor.
İninal kullanıyorsanız uygulamaya girip bakabilirsiniz. Yorumumu okuyup.

Geri
Yukarı