İninal hesabındaki limit dolunca ne yapılır?

Assions

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bir satış platformunda neredeyse 2 yıldır satış yapıyorum. Oradaki gelirimi de Papara'ya da ininal hesabıma çekiyorum. Ancak ininal hesabımda limitim şu an dolu, Papara'da ise transfer sayım doldu. Ve kartımda da şu an 12TL olduğu için ay başına kadar fakir kaldım diyebiliriz.

Bu problem dolayısıyla bana verilen siparişler aksadı. Bu problemi çözmek için kendi adıma herhangi bir bankadan hesabım olması lazım. Aynı problemi arkadaşım da yaşıyor.

Bir çözüm yolu bulmamız mümkün mü bu duruma?

(Bu banka hesaplarının limitleri de çok önemli.)

Şu anda sahip olduğum kartlardaki limitlerimi arttırabilsem ona da tamam diyeceğim.

Tabii bu banka hesapları eğer ticari hesap olarak görülürse, bu yaptığım iş tespit edilirse vergi işleriyle vb. karşılaşabilirim.

Konunun ininal ile bir alakası yok. Moderatör arkadaşlar yanlış anlamışlar.

Son düzenleme:
Bir satış platformunda neredeyse 2 yıldır satış yapıyorum. Oradaki gelirimi de Papara'ya da ininal hesabıma çekiyorum. Ancak ininal hesabımda limitim şu an dolu, Papara'da ise transfer sayım doldu. Ve kartımda da şu an 12TL olduğu için ay başına kadar fakir kaldım diyebiliriz.

Bu problem dolayısıyla bana verilen siparişler aksadı. Bu problemi çözmek için kendi adıma herhangi bir bankadan hesabım olması lazım. Aynı problemi arkadaşım da yaşıyor.

Bir çözüm yolu bulmamız mümkün mü bu duruma?

(Bu banka hesaplarının limitleri de çok önemli.)

Şu anda sahip olduğum kartlardaki limitlerimi arttırabilsem ona da tamam diyeceğim.

Konunun ininal ile bir alakası yok. Moderatör arkadaşlar yanlış anlamışlar.

Papara'nın ticari hesabı var ona başvurabilirsiniz.

O zaman tek çözüm ailen ile banka hesabı açacaksın Akbank açabilirsin limiti sınırsız neredeyse bende kullanıyorum.
ticari hesap olarak gözükürse (sürekli para akışı çıkışı vs olduuğ için) babamda maliye de önceden çalışıp şuanda da ymm olarak çalıştığı için bu vergi işlerinde bana çok yardımcı oluyor ve bana böyle birşey olabileceğini söyledi. Şuanda ki kartlarımın limitini arttırabilsem o da yeter bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı