İninal ile Microsoft Store'dan robux alma

Rwoxy

Hectopat
Kendi bilgisayarım Windows 8.1 olduğu için başka bir bilgisayardan Microsoft Store'dan robux almaya karar verdim. Fakat robux alma kısmına girerken bilgisayarın e-postası farklı olduğu için hesap başka bir Roblox hesabına yüklenir mi? ( kendi Roblox e-postam farklı )

Yüksek ihtimal olmaz. Ben bir aralar 7 kullanırken arkadaşın bilgisayarından alıyordum. Güvenliği doğrulama amaçlı oluyor yanlış bilmiyorsam. Arkadaş kendi e-postasını giriyordu.

Microsoft Store'dan Roblox uygulamasını indirdikten sonra hesabına gireceksin. Robux alma kısmından aynı kredi kartı gibi ininal bilgilerini yazıp satın alacaksın. Microsoft hesabın fark etmiyor.

Yüksek ihtimal olmaz. Ben bir aralar 7 kullanırken arkadaşın bilgisayarından alıyordum. Güvenliği doğrulama amaçlı oluyor yanlış bilmiyorsam. Arkadaş kendi e-postasını giriyordu.

Kendi hesabıma gelir mi yani?
Microsoft Store'dan Roblox uygulamasını indirdikten sonra hesabına gireceksin. Robux alma kısmından aynı kredi kartı gibi ininal bilgilerini yazıp satın alacaksın. Microsoft hesabın fark etmiyor.

Tamam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı