Çözüldü ininal ile Steam'den oyun alamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elxoe

Hectopat
ininal için hesap açtım, kartın içinde 48TL var ama Steam'dan oyun alamıyorum. Alacağım oyunların toplam fiyatı 42TL.
Steam'in verdiği hata:

Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin.

Yıllardır ininal ile alınan hatalardan birisi. Ve birçok kişi yaşamaya devam ediyor. Önerim, derhal Papara'ya geçmenizdir. Bugün 50 liralık eczane alışverişimin 25 TL’si anında hesabıma iade edildi. Siz düşünün geri kalan güzel kampanyaları.

Yıllardır ininal ile alınan hatalardan birisi. Ve birçok kişi yaşamaya devam ediyor. Önerim, derhal Papara'ya geçmenizdir. Bugün 50 liralık eczane alışverişimin 25 TL’si anında hesabıma iade edildi. Siz düşünün geri kalan güzel kampanyaları.

Hocam yaşım normal kredi kartı kullanıcak kadar büyük değil. Bu yüzden ininal aldım.

Hocam yaşım normal kredi kartı kullanıcak kadar büyük değil. Bu yüzden ininal aldım.

Papara'da 13 yaş ve üzeri her birey için açık Ininal'den çok daha iyi özellikler sunuyor. 500₺ ve altı yüklemelerde para kesmiyor aylık ücret almıyor. Cashback var örnek Netflix veya Spotify alırken 10₺ geri veriyor vs ardından ise herhangi bir kesinti olmadan o parayı çekebiliyorsunuz.

Durumun sadece Ininal'den kaynaklı olduğunu zannetmiyorum. Çözüm yazmak yerine Papara'nın reklamını yapmışlar.

Evet hocam çözümü kendim buldum.

Sanal kart oluştur parayı oraya at ve oradan al.

Gerek kalmadı hocam teşekkürler.

Çözüm: Kartımı yeni aldığım için 48 saat sonra içindeki parayı kullanabiliyormuşum.

Çözüm

Geri
Yukarı