İninal ile Twitch Prime

mertuzun4114

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar 7 günlük deneme sürümümü başlattım. 7 günlük deneme sürümü bittikten sonra ininal kartımı tekrar girdim ve içinde para yoktu. Ondan sonra prime üyesi oldum ve favori yayıncıma abone oldum. Aradan 6 gün geçtikten sonra yeniden abonelik geldi ve abone oldum. Prime video üyesiyim ve ininal kartımda da para yok. Bu nasıl oluyor? Yasal bir şey mi bu? İllegal falan mı? Amazon hesabımda ininal kartım kayıtlı.

Nasıl peki kartımda para yok :) Evime haciz mi göndercekler :D Adresimde de evim kayıtlı. Sileyim ozaman :D Doğruyu söyleyin bunun şakası makası olmaz bide mektup falan gelir 100 tl falan borcunuz var.

Eve mektup vb yollamazlar merak etmeyin, yaptığınız harcama küçük olduğu için ertelenmiş olabilir. Zaten mektup yollasalar da haklılar, 100TL borcun yok mu?

Eve mektup vb yollamazlar merak etmeyin, yaptığınız harcama küçük olduğu için ertelenmiş olabilir. Zaten mektup yollasalar da haklılar, 100TL borcun yok mu?
18 TL Zaten ben bunu pubg lootunu alabilmek için yaptım canlı destek ile görüştüm para işlemi daha onaylanmamış. Böyle giderse iptal edicez dediler. Parayı ödeyin dediler :D

Tam olarak nereye doğru haklılar acaba ? Ön ödemeli karttan parayı otomatik olarak çekemiyorsan o hesabın aboneliğini bitirirsin olur biter. Ama sistemin doğru düzgün çalışmıyor da adamın kartında para olmadığı hâlde aboneliği devam ederse onun hiçbir suçu olmaz. İşkembeden sallaması kolay sanırım. :)

Tam olarak nereye doğru haklılar acaba ? Ön ödemeli karttan parayı otomatik olarak çekemiyorsan o hesabın aboneliğini bitirirsin olur biter. Ama sistemin doğru düzgün çalışmıyor da adamın kartında para olmadığı hâlde aboneliği devam ederse onun hiçbir suçu olmaz. İşkembeden sallaması kolay sanırım. :)

Amazon'un destek politikasını bilmiyorsunuz sanırım. 10-15 dolarlık kargo ücretini sildirmişliğim bile var. Zaten multimilyon dolarlık bir şirket olduğu için arkadaşın 100 TL'si olmadan batmıyor.

Şöyle düşün, zengin birisinin evinin camı açık, insanlar hırsızlık yapıyor, ama zengin adama dokunmuyor bile umrunda değil. Ama hırsızlık yapan kişi hırsız olmuyor mu?

doğru demişsiniz. Kul hakkı falan da olmaz bence. Benle ilgili bir sorun yok. Sadece düzeltmeleri gereken bir bug.

Geri
Yukarı