Çözüldü İninal Kart ile hesap oluşturmadan alışveriş yapılırsa ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tugrul_2727

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün 1 adet ininal Kart satın aldım ve hesap oluşturmadan 100 TL yatırdım ve bu yatırdığım para ile internet üzerinden alışveriş yaptım. Acaba bir problem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, bugün 1 adet ininal kart satın aldım ve hesap oluşturmadan 100 TL yatırdım ve bu yatırdığım para ile internet üzerinden alışveriş yaptım. Acaba bir problem olur mu?

Sorun olmaz ama bir dahaki para yatırma işlemi yapmak için kartı ininal cüzdana tanıtman lazım.
Hayır. Sadece kart sahipsiz gibi gözükür fakat sorun olmaz. Cüzdan uygulaması kart durumunu, bakiyeyi görmek gibi şeyler için gerekli olur. Ha eğer imkanınız varsa kartınızı bir hesaba tanımlayın. Şifre değiştirme gibi çoğu özellik cüzdan üzerinden yapılıyor.

Merhaba arkadaşlar, bugün 1 adet ininal kart satın aldım ve hesap oluşturmadan 100 TL yatırdım ve bu yatırdığım para ile internet üzerinden alışveriş yaptım. Acaba bir problem olur mu?

Sorun olmaz ama bir dahaki para yatırma işlemi yapmak için kartı ininal cüzdana tanıtman lazım.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı